PES CARD COLLECTION ikon

PES CARD COLLECTION

v1.18.0

Kart tabanlı futbol oyunu PES CARD COLLECTION (PESCC), büyük takım ve futbolcuların kartlarıyla maçlara çıktığınız bir oyun.

 

Pro Evolution Soccer'in alt yapısı üzerine geliştirilen oyun, PES'te yer alan hemen hemen tüm takım ve futbolcuların kartlarını içeriyor. Kartları toplayarak kendi futbol takımınızı kuruyor ve meydan okuma yöntemiyle futbol maçlarını kartlar üzerinden oynuyorsunuz. Karşılaşacağınız rakipler sizin gibi kartları toplayarak takımlarını oluşturan tamamen gerçek oyunculardan oluşuyor. Rakiplerinize üstünlük kurmak için hamle ve maç geçmişlerini takip ederek doğru zamanda ve doğru futbolcu kartıyla oynarsanız oyunu kazanma şansınız yükseliyor. 

 

PESCC'de birebir, lig grupları ve turnuva modları bulunuyor. Özellikle turnuva modunda yapacağınız maçlar takım ve futbolcu kartlarınızın gücünü diğerlerine göre daha fazla etkiliyor. Bir lige girmeden önce turnuva modunda kartlarınızı denemeniz sizin için daha faydalı olabilir. Başarılı olursanız, diğer modlara etkili kartlarla katılmak size avantaj sağlayacaktır. Oyunun menüsü ilk başta biraz karmaşık geliyor ancak zamanla alışıyorsunuz. 3 boyutlu grafiklerle desteklenen maç ekranıysa kartlarınızı kolay yönetebileceğiniz bir tasarıma sahip. Son olarak, oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

PES CARD COLLECTION ekran görüntüleri PES CARD COLLECTION ekran görüntüleri PES CARD COLLECTION ekran görüntüleri PES CARD COLLECTION ekran görüntüleri PES CARD COLLECTION ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Küçük ayarlamalar yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

3 boyutlu grafikler,

Başarılı kart stratejileri,

Geniş takım ve futbolcu kartı koleksiyonu.

Eksileri

Oyun arayüzü biraz karışık.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder