PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ikon

PRO Yönetici Futbol ve Turnuva APK

v8.70.140

PRO Yönetici Futbol ve Turnuva Açıklama

PRO Yönetici Futbol ve Turnuva APK resmi kulüp ve futbolcularla gerçekçi bir menajer deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Android'in en çok tercih edilen menajerlik oyunlarından birisi olan Fantasy Manager'ı oynamaya başlamak için aralarında Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da yer aldığı 20'den fazla lisanlı kulüpten birisini seçebilir veya kendi kulübünüzü sıfırdan oluşturabilirsiniz. Kylian Mbappe, Cristiano Ronaldo, De Bruyne, Messi ve Vinicius Junior gibi gerçek lisanslanmış futbolcuların da olduğu 1000'den fazla lisanslı futbolcu takımınıza katılmak için transfer listesinde bekliyor. Transfer edeceğiniz futbolcular takımınızın gücünü arttırmakta çok önemli ancak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kulübünüzün bütçesi. Bütçeyi idareli kullanmanız takımınızın diğer ihtiyaçlarını gidermenize yardımcı olacak.


Lig uzun bir maraton ve bu uzun maratonda onlarca zorlu maç takımınızı bekliyor. Taktik antrenmanlar, yetenek geliştiren özel programlar ve meydan okuma maçlarıyla takımınızı sürekli hazır tutmaya çalışın. Yapacağınız maçlarda göstereceğiniz başarıya göre seviye ve klasmanınız yükselecek, her yükselme sonrasında takımınızı daha güçlü getirmeniz gerekecek. Bu nedenle ligi domine ederken bir gözünüz de transfer listesinde olsun, her an yeni futbolcular almanız ve satmanız gerekebilir. Google Play'de İngilizce adı PRO Soccer Cup Fantasy Manager ile yayınlanan bu oyunu oynamak için PRO Yönetici Futbol ve Turnuva APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ekran görüntüleri PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ekran görüntüleri PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ekran görüntüleri PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ekran görüntüleri PRO Yönetici Futbol ve Turnuva ekran görüntüleri

Yorumlar

PRO Yönetici Futbol ve Turnuva için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Fantasy Manager Football 2017 v7.30.002 için
Good