Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » UEFA Champions League Fantasy

UEFA Champions League Fantasy

v1.14
reklamlar
UEFA Champions League Fantasy
UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

UEFA Champions League Fantasy Açıklama

Menajerlik (teknik direktörlük) oyunları arasında güncel takım ve kadroya sahip sayılı oyunlardan birisi olan UEFA Champions League Fantasy'de şampiyonlar liginde yer alan takım ve futbolcularla kendi takımınızı kurabilir ve şampiyonluğu kovalayabilirsiniz.

 

UEFA tarafından geliştirilen oyun 2016-2017 Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden güncel futbol takımları ve kadrosuna sahip. Menajerliğini yaptığınız takımın tüm saha içi taktik ve stratejilerini geliştirerek şampiyon olduğunuzda UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi final maçı bileti, taraftar forması gibi küçük ödüllere sahip oluyorsunuz.

 

Takımınız şampiyonlar liginden elendiğinde isterseniz oyuna lig özelliği ile devam edebiliyorsunuz. Oynayacağınız ligi kendiniz kurabileceğiniz gibi UEFA Champions League Fantasy oyuncuları tarafından oluşturulan diğer liglere de katılabilirsiniz.

Güncelleme Notları

UEFA Champions League Fantasy v1.14 sürümünde oyuncu istatistik grafikleri güncelleştirilmiş.

Artıları

- Güncel ve resmi futbolcular,

- Cezbedici ödül sistemi.

reklamlar

UEFA Champions League Fantasy Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: