UEFA Champions League Games ikon

UEFA Champions League Games APK

v6.1.6

Menajerlik (teknik direktörlük) oyunları arasında güncel takım ve kadroya sahip sayılı oyunlardan birisi olan UEFA Champions League Fantasy'de şampiyonlar liginde yer alan takım ve futbolcularla kendi takımınızı kurabilir ve şampiyonluğu kovalayabilirsiniz.


UEFA tarafından geliştirilen oyun 2016-2017 Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden güncel futbol takımları ve kadrosuna sahip. Menajerliğini yaptığınız takımın tüm saha içi taktik ve stratejilerini geliştirerek şampiyon olduğunuzda UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi final maçı bileti, taraftar forması gibi küçük ödüllere sahip oluyorsunuz.


Takımınız şampiyonlar liginden elendiğinde isterseniz oyuna lig özelliği ile devam edebiliyorsunuz. Oynayacağınız ligi kendiniz kurabileceğiniz gibi UEFA Champions League Fantasy oyuncuları tarafından oluşturulan diğer liglere de katılabilirsiniz.

UEFA Champions League Games ekran görüntüleri UEFA Champions League Games ekran görüntüleri UEFA Champions League Games ekran görüntüleri UEFA Champions League Games ekran görüntüleri UEFA Champions League Games ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

UEFA Champions League Games APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.
Artıları

- Güncel ve resmi futbolcular,

- Cezbedici ödül sistemi.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder