UEFA Champions League Fantasy

UEFA Champions League Fantasy

v1.14

Menajerlik (teknik direktörlük) oyunları arasında güncel takım ve kadroya sahip sayılı oyunlardan birisi olan UEFA Champions League Fantasy'de şampiyonlar liginde yer alan takım ve futbolcularla kendi takımınızı kurabilir ve şampiyonluğu kovalayabilirsiniz.

 

UEFA tarafından geliştirilen oyun 2016-2017 Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden güncel futbol takımları ve kadrosuna sahip. Menajerliğini yaptığınız takımın tüm saha içi taktik ve stratejilerini geliştirerek şampiyon olduğunuzda UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi final maçı bileti, taraftar forması gibi küçük ödüllere sahip oluyorsunuz.

 

Takımınız şampiyonlar liginden elendiğinde isterseniz oyuna lig özelliği ile devam edebiliyorsunuz. Oynayacağınız ligi kendiniz kurabileceğiniz gibi UEFA Champions League Fantasy oyuncuları tarafından oluşturulan diğer liglere de katılabilirsiniz.

UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri UEFA Champions League Fantasy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

UEFA Champions League Fantasy v1.14 sürümünde oyuncu istatistik grafikleri güncelleştirilmiş.

Sevdik

- Güncel ve resmi futbolcular,

- Cezbedici ödül sistemi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme678

Eklenme tarihi1 yıl önce

Dosya boyutu 14.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7332

UEFA Champions League Fantasy Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder