Galatasaray ikon

Galatasaray APK

v1.7.271

Galatasaray Açıklama

Galatasaray resmi Android uygulaması ile takımla ilgili tüm gelişmeler telefonunuzda.


Galatasaray Spor Kulübü tarafından resmi olarak geliştirilen bu uygulama üzerinden özel video içeriklerine, güncel transfer haberlerine, canlı maç takibine, takımla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Uygulama içinde özellikle futbol, basketbol ve diğer spor dallarındaki tüm oyuncuların bilgilerine ulaşmak mümkün. Ayrıca istatistiklere de yer verilmiş. Bu sayede Galatasarayla ilgili hemen hemen her şey telefonunuza gelmiş oluyor.


Galatasaraylıysanız ve takımla ilgili her şeyden haberdar olmak istiyorsanız Galatasaray Android uygulaması telefonunuzda olmalı. Galatasaray APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.271

GeliştiriciGalatasaray SK

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.08.2020 - 10:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme142

Dosya boyutu 47.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10555

GÜVENLİKİndireceğiniz Galatasaray APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: se.footballaddicts.pitch.galatasaray

APK imzası: beaf5c7df495f2a64274071a9024e3f37279427c

Galatasaray nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Galatasaray APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder