Galatasaray ikon

Galatasaray APK

v1.7.271

Galatasaray resmi Android uygulaması ile takımla ilgili tüm gelişmeler telefonunuzda.


Galatasaray Spor Kulübü tarafından resmi olarak geliştirilen bu uygulama üzerinden özel video içeriklerine, güncel transfer haberlerine, canlı maç takibine, takımla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Uygulama içinde özellikle futbol, basketbol ve diğer spor dallarındaki tüm oyuncuların bilgilerine ulaşmak mümkün. Ayrıca istatistiklere de yer verilmiş. Bu sayede Galatasarayla ilgili hemen hemen her şey telefonunuza gelmiş oluyor.


Galatasaraylıysanız ve takımla ilgili her şeyden haberdar olmak istiyorsanız Galatasaray Android uygulaması telefonunuzda olmalı. Galatasaray APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Galatasaray nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Galatasaray APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri Galatasaray ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder