Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Verimlilik Programları » CEYD-A Türkçe Asistan

CEYD-A Türkçe Asistan

v6.0.9.8
reklamlar
CEYD-A Türkçe Asistan
CEYD-A Türkçe Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Türkçe Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Türkçe Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Türkçe Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Türkçe Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Türkçe Asistan tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

CEYD-A Türkçe Asistan Açıklama

CEYD-A Türkçe Asistan, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz başarılı bir mobil asistan uygulaması.

 

Altyapısı tamamen Türkler tarafından geliştirilen uygulama, CEYD diliyle hazırlanmış ve önceden tanımlanmış hazır komutlarla birlikte kullanılabiliyor. Temel olarak SMS mesajı okuma, arayan kişinin ismini okuma, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlardaki bildirimleri ve okunmamış mailleri sesli olarak okumak gibi hazır komutlar uygulamada yer alıyor. Bu temel özellikleri uygulamanın başlangıcında belirliyor ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Tabii ki CEYD-A'nın yetenekleri bu kadar sınırlı değil, günlük haberleri okuma, not tutmak, trafik yoğunluğunu bildirmek ve namaz vakitlerini hatırlatmak gibi gelişmiş özellikler de uygulamada bulunuyor. Ancak bunların bazıları maalesef tam sürümde kullanılabiliyor. Bu nedenle uygulamayı tüm özellikleriyle kullanabilmek için uygulama içerisinden satın alma yapmanız gerekiyor.

 

Uygulamanın en çok beğendiğimiz özelliği kendinize özel komutları da entegre edebiliyor olmanız. Bunu yapabilmek için komutlarınızı sesle veya yazıyla uygulamaya dikte etmeniz yeterli oluyor. Oldukça basit bir şekilde yönetilen komutlar, uygulamanın başarılı mantıksal yanıtlarıyla birleşince Android cihazınız oldukça kullanışlı bir hale geliyor. 

 

Siri, Cortana, Bixby ve Google Asistan gibi CEYD-A Türkçe Asistan da arkaplanda çalışabiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için CEYD-A'ya seslenebilir veya ekrandaki mikrofon düğmesine basmanız yeterli oluyor. Uygulamanın kullandığı ses alt yapısını ve size olan hitap şeklini ayarlardan değiştirme imkanınız bulunuyor.

Güncelleme Notları

CEYD dilindeki cmdreplace ve selector komutlar düzeltilerek cevaplar daha zengin bir hale getirilmiş,

Uygulamanın sorunuza yanıt veremediği zamanki bekleme süresi azaltılmış.

Artıları

Başarılı mantıksal yanıtlar,

Gelişmiş komut özellikleri,

Kişiselleştirilebilir komut desteği sunuyor.

Eksileri

Uygulama arayüz tasarımı kullanışsız ve iyi görünmüyor.

reklamlar

CEYD-A Türkçe Asistan Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: