CEYD-A Sesli Asistan ikon

CEYD-A Sesli Asistan APK

v8.0.4.4

CEYD-A Sesli Asistan Açıklama

CEYD-A Sesli Asistan, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz başarılı bir mobil asistan uygulaması.


Altyapısı tamamen Türkler tarafından geliştirilen uygulama, CEYD diliyle hazırlanmış ve önceden tanımlanmış hazır komutlarla birlikte kullanılabiliyor. Temel olarak SMS mesajı okuma, arayan kişinin ismini okuma, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlardaki bildirimleri ve okunmamış mailleri sesli olarak okumak gibi hazır komutlar uygulamada yer alıyor. Bu temel özellikleri uygulamanın başlangıcında belirliyor ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Tabii ki CEYD-A'nın yetenekleri bu kadar sınırlı değil, günlük haberleri okuma, not tutmak, trafik yoğunluğunu bildirmek ve namaz vakitlerini hatırlatmak gibi gelişmiş özellikler de uygulamada bulunuyor. Ancak bunların bazıları maalesef tam sürümde kullanılabiliyor. Bu nedenle uygulamayı tüm özellikleriyle kullanabilmek için uygulama içerisinden satın alma yapmanız gerekiyor.


Uygulamanın en çok beğendiğimiz özelliği kendinize özel komutları da entegre edebiliyor olmanız. Bunu yapabilmek için komutlarınızı sesle veya yazıyla uygulamaya dikte etmeniz yeterli oluyor. Oldukça basit bir şekilde yönetilen komutlar, uygulamanın başarılı mantıksal yanıtlarıyla birleşince Android cihazınız oldukça kullanışlı bir hale geliyor.


Siri, Cortana, Bixby ve Google Asistan gibi CEYD-A Sesli Asistan da arkaplanda çalışabiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için CEYD-A'ya seslenebilir veya ekrandaki mikrofon düğmesine basmanız yeterli oluyor. Uygulamanın kullandığı ses alt yapısını ve size olan hitap şeklini ayarlardan değiştirme imkanınız bulunuyor.

Son güncellemede neler var?

CEYD-A Sesli Asistan APK son sürüm güncellemesinde Dalga Formu eklenmiş. Ayrıca uygulamadaki grafik animasyonlar optimize edilmiş.

CEYD-A Sesli Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Sesli Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Sesli Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Sesli Asistan ekran görüntüleri CEYD-A Sesli Asistan ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı mantıksal yanıtlar,

Gelişmiş komut özellikleri,

Kişiselleştirilebilir komut desteği sunuyor.

Eksileri

Uygulama arayüz tasarımı kullanışsız ve iyi görünmüyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.0.4.4

GeliştiriciCENKER.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2017 - 15:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme4899

Dosya boyutu 68.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7665

GÜVENLİKİndireceğiniz CEYD-A Sesli Asistan APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cenker.yardimci.app

APK imzası: fc693ad34255364d386c75ab1e27db8351f24e11

CEYD-A Sesli Asistan eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm CEYD-A Sesli Asistan versiyonları:
  • 1. CEYD-A Türkçe Asistan v6.3.0.4
  • 2. CEYD-A Türkçe Asistan v6.0.9.8
  • 3. CEYD-A v5.2.7.GA

CEYD-A Sesli Asistan nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CEYD-A Sesli Asistan APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

5 kullanıcı oyuna göre

CEYD-A Sesli Asistan için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce CEYD-A v5.2.7.GA için
İndirme uapabilirmiyiz bu programla?
Ziyaretçi8 yıl önce CEYD-A v5.2.7.GA için
cok guzel