Blur Overdrive v1.0.2 ikon

Blur Overdrive v1.0.2 APK

Blur Overdrive v1.0.2 Açıklama

25 tane birbirinden güçlü yarış arabası, 4 tane yarış sınıfı ve 10 farklı yarış etkinliği. Oyunun sunduğu 250 farklı özellik ile aracı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.


Blur Overdrive v1.0.2  Oyunu android 3.2 ve üstü için uyumlu olan yarış oyunudur. Oyun dosyası büyük olduğu için upload sitesine yüklendi. Açılan sitenin sağ tarafındaki güvenlik kodunu boş kutuya girin ve 'Download Now' yazısına tıklatın.Blur Overdrive oyununu telefon ya da tabletinize indiriyorsanız, arşiv (zip) dosyasını açabilmek için androzip programına ihitiyacınız olacaktır. Sitede arama yaparak androzip programını indirin ve cihazınıza kurun. İndireceğiniz arşiv dosyasını çıkartın, İlk önce [Data] yazan apk dosyasını telefona atın, kurulumu yapın ve oyunu başlatın.


Oyun ücretsizdir market linkine tıklatarak oyunu direkt olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Blur Overdrive v1.0.2 ekran görüntüleri Blur Overdrive v1.0.2 ekran görüntüleri Blur Overdrive v1.0.2 ekran görüntüleri Blur Overdrive v1.0.2 ekran görüntüleri Blur Overdrive v1.0.2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Blur Overdrive v1.0.2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
asena1234569 yıl önce
Yükledim açıyorum takılıyor hata raporu yardım ?7