Prime Peaks ikon

Prime Peaks APK

v23.6

Prime Peaks eğlenceli oynanışıyla dikkat çeken bir tırmanma yarışı oyunudur.


Hill Climb Racing'e benzer bir oyun yapısına sahip olan Prime Peaks'te yarışlar yüksek irtifalı tepe yollarında gerçekleşiyor. Minyatür yarış arabanıza binerek katılacağınız bu yarışlarda önünüze çıkacak engellere ve arabanızın yakıtına dikkat etmeniz gerekiyor. Engellere takılmanız veya yakıtınızın bitmesi durumunda yarışı kazanma şansınız çok düşüyor. Yarışı kazandığınızda ödül olarak toplayacağınız para puanları hız limitlerini zorlayan yeni bir araba almak için kullanabilirsiniz. Yarışlarda başarılı olmak ve liderlik tablosunda yükselmek için arabanızı yenilemeniz şart.


Prime Peaks'te yarışlar için farklı çevre tasarımlarına sahip pistler yer alıyor. Gece-gündüz ve mevsim farklılığıyla bu pistlerde yarışmak her defasında farklı bir keyif alıyorsunuz. Hill Climb'i oynamaktan sıkıldıysanız, Prime Peaks sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır. Oyuna ait kurulum dosyasını ücretsiz indirerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Prime Peaks ekran görüntüleri Prime Peaks ekran görüntüleri Prime Peaks ekran görüntüleri Prime Peaks ekran görüntüleri Prime Peaks ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder