Alarmy (Sleep If U Can)

Alarmy (Sleep If U Can)

v30.21

Alarmy (Sleep If U Can) sabahları kalkmakta zorlananlar için geliştirilmiş bir uygulama.

 

Standart alarm uygulamalarında ekranda bir kapat düğmesi olur, buna bastığınızda alarm bir daha çalmaz. Alarmy'nin en önemli özelliği alarmı kapatmak için şartlar belirlemeniz. Bu şartlar arasında, bir matematik işlemi, cihaz sallama, fotoğraf çekme gibi farklı seçenekler var. Size uygun olanı belirleyerek alarmı tekrar uyumadan kapatabilirsiniz. Örneğin, alarmı kapatmak için banyo fotoğrafı belirlerseniz, her seferinde alarmı kapatmak için banyonun fotoğrafını çekmeniz gerekecek. Aynı şekilde cihazı sallama seçeneğini aktif ederseniz, belirlediğiniz sayıda cihazı sallayarak alarmı kapatabilirsiniz.

 

Uygulamanın temel özellikleri ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak bazı özellikler sadece Alarmy PRO sürümüyle kullanılabiliyor, uygulamayı severseniz PRO sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Sabahları yataktan çıkmakta zorlanıyorsanız, gelişmiş alarm kapatma özelliklerine sahip Alarmy size mutlaka yardımcı olacaktır.

Alarmy (Sleep If U Can) ekran görüntüleri Alarmy (Sleep If U Can) ekran görüntüleri Alarmy (Sleep If U Can) ekran görüntüleri Alarmy (Sleep If U Can) ekran görüntüleri Alarmy (Sleep If U Can) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv30.21

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciDelight Room Co., Ltd

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme14

Eklenme tarihi17 gün önce

Dosya boyutu12.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7976

Alarmy (Sleep If U Can) Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder