Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Yaşam Tarzı Uygulamaları » Muslim Pro

Muslim Pro

v9.3.6
reklamlar
Muslim Pro
Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Muslim Pro Açıklama

Android İslam uygulaması Muslim Pro, ezan ve namaz vakitleriyle birlikte, Kur'an ve Kıble ile ilgili geniş bilgiler içeren bir uygulama.

 

İslamiyetle ilgili hemen her şeyi içeren uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği, bulunduğunuz konumda en doğru ezan ve namaz saatleri göstereibilmesi. İbadetlerine özellikle dikkat eden kullanıcıların çok seveceği bu özelliğe ek olarak, farklı müezzin sesleriyle ezan ve namaz saatlerini bildirim olarak çaldırmak mümkün. İslam'ın Ramazan, Kadir Gecesi ve dîni bayramlar gibi özel günlerine ilişkin detaylı bilgileri de Muslim Pro'da bulabilirsiniz. Ayrıca Kur'an-ı Kerim'e sesli ve yazılı mealleriyle her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Muslim Pro'nun ibadet saatlerini ve Kıble yönünü doğru bir şekilde gösterebilmesi için ayarlarınızın çok dikkatli yapılmış olması gerekiyor. Uygulama kurulum sırasında bu ayarları sizin yerinize otomatik yapıyor, bu nedenle bu ayarları değiştirmemeye dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Artıları

İslamiyet için hemen her şeyi içeriyor,

Doğru ibadet ve konum bilgileri,

Geniş dualar ve anlamları koleksiyonu,

Kur'an-ı Kerim meali bulunuyor.

Eksileri

Bazı özelliklerini kullanmak için ücret ödemek gerekiyor.

reklamlar

Muslim Pro Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: