Muslim Pro

Muslim Pro

v9.3.6

Android İslam uygulaması Muslim Pro, ezan ve namaz vakitleriyle birlikte, Kur'an ve Kıble ile ilgili geniş bilgiler içeren bir uygulama.

 

İslamiyetle ilgili hemen her şeyi içeren uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği, bulunduğunuz konumda en doğru ezan ve namaz saatleri göstereibilmesi. İbadetlerine özellikle dikkat eden kullanıcıların çok seveceği bu özelliğe ek olarak, farklı müezzin sesleriyle ezan ve namaz saatlerini bildirim olarak çaldırmak mümkün. İslam'ın Ramazan, Kadir Gecesi ve dîni bayramlar gibi özel günlerine ilişkin detaylı bilgileri de Muslim Pro'da bulabilirsiniz. Ayrıca Kur'an-ı Kerim'e sesli ve yazılı mealleriyle her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Muslim Pro'nun ibadet saatlerini ve Kıble yönünü doğru bir şekilde gösterebilmesi için ayarlarınızın çok dikkatli yapılmış olması gerekiyor. Uygulama kurulum sırasında bu ayarları sizin yerinize otomatik yapıyor, bu nedenle bu ayarları değiştirmemeye dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri Muslim Pro ekran görüntüleri
Sevdik

İslamiyet için hemen her şeyi içeriyor,

Doğru ibadet ve konum bilgileri,

Geniş dualar ve anlamları koleksiyonu,

Kur'an-ı Kerim meali bulunuyor.

Sevmedik

Bazı özelliklerini kullanmak için ücret ödemek gerekiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.3.6

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciMuslim Pro Limited

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme76

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 11.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7902

Muslim Pro Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder