Riot Mobile ikon

Riot Mobile APK

v2.4.201

Riot Mobile Açıklama

Riot Mobile uygulaması, Riot Games ekibinin resmi mobil uygulaması olarak kullanıcılara sunuldu. Bu uygulama ile LoL, Valorant ve Runeterra oyuncuları oyun arkadaşlarıyla sürekli iletişimde kalıyor.


Efsanevi League of Legends, Valorant ve bunlar gibi Riot ekibi tarafından geliştirilen oyunları oynuyorsanız, Riot Mobile uygulamasını kullanabilirsiniz. Peki, Riot Mobile nedir? Riot Mobile Android uygulaması oyundaki hesaplarınızı kontrol etmenizi, arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı sağlayan ve Riot'un eSpor maçlarını izleyebileceğiniz bir platform olarak geliştirilmiş. İçerisinde Riot Mobile eSpor maçlarına özel içerikler, oyun arkadaşlarıyla iletişim kurabileceğiniz mesaj sistemi ve özel maçlara ait canlı yayınlar bulunuyor. Tüm bu özellikler sayesinde eSpor oyuncuları çok geniş bir içeriğe ulaşabiliyor.


Riot Mobile tüm LoL Wild Rift, Valorant ve Runeterra oyuncuları için kullanılabiliyor. Bilgisayar, telefon veya konsol fark etmeksizin, tüm oyuncular Riot Mobile'a ücretsiz kayıt olabiliyor ve içeriklere ulaşabiliyor. Her oyuncu arkadaşlarıyla sosyalleşerek, özel maçları ve içerikleri takip edebilir isterse eSpor maçlarını canlı yayın açarak diğer kişilere izletebilir.


Android ekosisteminde iyi bir atılım yapan Riot Games tarafından sunulan Riot Mobile tamamen ücretsiz. Riot Mobile APK dosyasını hemen indirerek oyun arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Riot Mobile APK son sürüm güncellemesinde kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.

Riot Mobile ekran görüntüleri Riot Mobile ekran görüntüleri Riot Mobile ekran görüntüleri Riot Mobile ekran görüntüleri Riot Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.201

GeliştiriciRiot Games, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.10.2022 - 10:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme189

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11160

GÜVENLİKİndireceğiniz Riot Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.riotgames.mobile.leagueconnect

APK imzası: bb8c141d6e2cce36551021fb3cd05188ef4d03f2

Riot Mobile eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Riot Mobile versiyonları:
  • 1. Riot Mobile v2.3.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder