Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ikon

Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip APK

v19.6.0

Life360 - Aile Konum, aile üyelerinin ne zaman nerede olduğunuzu takip etmenizi sağlayan faydalı bir Android uygulamasıdır.


GPS sistemi üzerinden çalışan Life360 temel olarak yüklü olduğu cihazın en son hangi bölgede görüldüğünü tespit etmenizi sağlıyor. Özellikle çocuk güvenliği durumunda kullanılan Life360 aslında ailenin tüm üyeleri için tercih edilebilir. Örneğin, aileden birisinden haber alamıyorsanız, uygulamaya giriş yaparak en son nerede görüldüğüne bakabilirsiniz. Bu sayede güvende olup olmadığını anlamanız mümkün.


Android Life360 uygulaması sadece konum takibi yapmanızı sağlamıyor. Bunun yanında faydalı birçok özelliği var. Bunlar arasında, araba ile hız takibi ve mesajlaşma özellikleri öne çıkıyor. Araba takibi özelliği de temel olarak GPS ile çalışıyor ve hız bilgisi dahil sürüşle ilgili hemen her şeyi öğrenmenizi sağlıyor.


Life360 ücretsiz versiyonu olan bir uygulama. Ayrıca gelişmiş özellikleri kullanmak isteyen kişiler için de ücretli versiyonları mevcut. Life360 APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ekran görüntüleri Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ekran görüntüleri Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ekran görüntüleri Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ekran görüntüleri Life360 - Aile Konum, GPS Telefon Takip ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder