Diyanet Namaz Vaktim ikon

Diyanet Namaz Vaktim APK

v2.6.1

Diyanet Namaz Vaktim Açıklama

Diyanet Namaz Vaktim uygulaması ile Dini bilgiler cep telefonunuza geliyor.


Diyanet Başkanlığı tarafından resmi olarak geliştirilen Diyanet Namaz Vaktim Android uygulaması, namaz vakitleri, önemli dini bilgiler, dini gün ve gecelerle ilgili detaylı takvime sahip olan başarılı bir uygulama. Dini yaşamın gereklerine dikkat eden insanlar için bu tür bilgiler oldukça önemlidir. Özellikle günlük bazda namaz vakitlerini öğrenmek için Android uygulamalar oldukça kullanışlı oluyor. Diyanet Namaz Vaktim gelişmiş özellikleri ile insanlara tam ve doğru bir şekilde namaz saatlerini sunmayı başarıyor.


Diyanet Namaz Vaktim uygulamasında din ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz temel bilgilerin hemen hepsi var. Bunun yanında uygulama kullanışlı özelliklere de sahip. Örnek vermek gerekirse, namaz vakti yaklaştığında telefonu otomatik sessize alarak namaz kılarken dikkatinizin dağılmasını engelleyebilirsiniz. Bunun dışında namaz saati yaklaştığında bildirim alarak namaz vaktini size hatırlatabilir. Kıble pusulası ve Hicri Takvim de uygulamanın diğer özellikleri arasında yer alıyor.


Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen Diyanet Namaz Vaktim uygulaması tamamen ücretsiz. Android telefon ve tabletlerde kullanmak için Diyanet Namaz Vaktim APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Diyanet Namaz Vaktim ekran görüntüleri Diyanet Namaz Vaktim ekran görüntüleri Diyanet Namaz Vaktim ekran görüntüleri Diyanet Namaz Vaktim ekran görüntüleri Diyanet Namaz Vaktim ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.1

GeliştiriciDiyanet İşleri Başkanlığı

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi26.03.2023 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 33.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11347

GÜVENLİKİndireceğiniz Diyanet Namaz Vaktim APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.gov.diyanet.namazvaktim

APK imzası: d9a680aaef1c7bd079b0e991893f3d304cc2796a

Diyanet Namaz Vaktim nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Diyanet Namaz Vaktim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder