Turkcell Bizce ikon

Turkcell Bizce APK

v3.8.7

Turkcell Bizce Açıklama

Turkcell tarafından geliştirilen Turkcell Bizce, özellikle kadınlar için kişisel rehber ve yaşam tarzı niteliği taşıyan bir uygulama. İçerisindeki onlarca öneri ve tavsiye ile zorlandığınız konularda Turkcell Bizce'den kendinize yardım alabilirsiniz. Kendiniz, çocuğunuz, eviniz için en iyisini kim bilir? Kadınların akıllı telefon uygulaması Turkcell Bizce bilir.


Hemen Turkcell Bizce indirin; moda, yaşam, güzellik, astroloji, çocuk bakımı ve daha birçok konuyla ilgili hayatınızı kolaylaştıracak bilgilere ve size özel çok cazip alışveriş fırsatlarına sahip olun. Kadınların akıllı telefon uygulaması Turkcell Bizce’nin fotoğraf albümü yapma, süsle-paylaş ve daha birçok özelliğiyle hayatınıza eğlence katın.


Üstelik Turkcell’liyseniz, Turkcell Bizce’de yer alan tüm video ve içerikleri internet paketinizi harcamadan izleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı kullanmak için Turkcell Bizce APK dosyasını hemen ücretsiz indirip kurmanız yeterli.

Turkcell Bizce ekran görüntüleri Turkcell Bizce ekran görüntüleri Turkcell Bizce ekran görüntüleri Turkcell Bizce ekran görüntüleri Turkcell Bizce ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.7

GeliştiriciTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi26.03.2023 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme4161

Dosya boyutu 46.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11344

GÜVENLİKİndireceğiniz Turkcell Bizce APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.turkcell.akk

APK imzası: b540a36f9a50d3941020f1b171b9347f6faf3855

Turkcell Bizce eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Turkcell Bizce versiyonları:
  • 1. SİM

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder