Bermuda Video Chat ikon

Bermuda Video Chat APK

v1.7.5

Bermuda Video Chat Açıklama

Bermuda Video Chat dünyanın herhangi bir yerinden rastgele bir arkadaş bulmanızı sağlayan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır.

 

Bermuda görüntülü sohbet uygulaması ile yeni insanlarla tanışabilir, yaşam ve kültür hakkında konuşabilir, belki dünyanın diğer ucundan yeni arkadaşlar sahibi olabilirsiniz. Yeni arkadaş sahibi olmanın birçok faydası olabilir; örneğin yeni dil öğrenmek, onlarla kendini geliştirmek ve yeni arkadaşlarınla beraber farklı yetenekler öğrenmek gibi. Uygulama karşınızda kişiyle konuşmak için telefonunuzun kamerasını kullaınyor, bu sayede arkadaşlarınızla yüzyüze konuşabiliyorsunuz.

 

Bermuda Video Chat'in kullanımı da gayet basit: ekrana gelen resimleri kaydırarak geçebilir ve görüşmek istediğiniz kişiyi bulduğunuzda mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Bermuda Video Chat günlük 3 tanışma hakkı veriyor, daha fazla içinse uygulamanın abone seçeneklerini değerlendirmeniz gerekiyor. Bermuda Video Chat APK dosyasını ücretsiz indirerek yeni arkadaşlar edinmeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Uygulama stabilitesi geliştirilmiş.

Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.5

GeliştiriciBermuda Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2019 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme78

Dosya boyutu 52.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9335

GÜVENLİKİndireceğiniz Bermuda Video Chat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: vixr.bermuda

APK imzası: 224c9d051a50d61278196ed220745a2f419193a0

Bermuda Video Chat eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bermuda Video Chat versiyonları:
  • 1. Bermuda Video Chat v1.7.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder