Bermuda Video Chat ikon

Bermuda Video Chat

v1.7.5

Bermuda Video Chat dünyanın herhangi bir yerinden rastgele bir arkadaş bulmanızı sağlayan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır.

 

Bermuda görüntülü sohbet uygulaması ile yeni insanlarla tanışabilir, yaşam ve kültür hakkında konuşabilir, belki dünyanın diğer ucundan yeni arkadaşlar sahibi olabilirsiniz. Yeni arkadaş sahibi olmanın birçok faydası olabilir; örneğin yeni dil öğrenmek, onlarla kendini geliştirmek ve yeni arkadaşlarınla beraber farklı yetenekler öğrenmek gibi. Uygulama karşınızda kişiyle konuşmak için telefonunuzun kamerasını kullaınyor, bu sayede arkadaşlarınızla yüzyüze konuşabiliyorsunuz.

 

Bermuda Video Chat'in kullanımı da gayet basit: ekrana gelen resimleri kaydırarak geçebilir ve görüşmek istediğiniz kişiyi bulduğunuzda mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Bermuda Video Chat günlük 3 tanışma hakkı veriyor, daha fazla içinse uygulamanın abone seçeneklerini değerlendirmeniz gerekiyor. Bermuda Video Chat APK dosyasını ücretsiz indirerek yeni arkadaşlar edinmeye başlayabilirsiniz.

Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri Bermuda Video Chat ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulama stabilitesi geliştirilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.5

GeliştiriciBermuda Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi08.02.2019 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 51.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9335

Güvenlik seçicileri
Bermuda Video Chat eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Bermuda Video Chat versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder