Gesture Lock Screen ikon

Gesture Lock Screen

v3.2.2

Android telefonunuzun ekranını Gesture Lock Screen ile farklı desenlerle kilitleyebilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliği bilindik ve artık sıradanlaşan desenlerden çok farklı şekilleri kullanmanızı sağlaması. Bir harf, sembol, sayı veya jest belirleyerek tamamen kişiselleştirilmiş bir kilit ekranına sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, kilit deseni olarak isminizin baş harfini veya yıldız sembolünü belirleyebilirsiniz. Kullandığınız telefonda parmak izi okuma veya göz (iris) taraması desteği varsa Gesture Lock Screen ile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak davetsiz misafirler için de bazı güvenlik önlemleri bulunuyor. Ekran kilidiniz ısrarla yanlış şekilde girildiğinde uygulama anında fotoğraf çekiyor ve durumu size bildiriyor. Bu sayede telefonunuzu güvende tutmuş oluyorsunuz.

 

Gesture Lock Screen ile aynı zamanda kilt ekranınızı özelleştirmeniz mümkün. Ekran kilidine geçtiğinde görünecek duvar kağıdını ve widget'ları istediğiniz gibi seçerek kilit ekranının işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.2

GeliştiriciQ Locker

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.10.2017 - 21:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme64

Dosya boyutu 2.76 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7896

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder