Gesture Lock Screen ikon

Gesture Lock Screen APK

v3.2.2

Android telefonunuzun ekranını Gesture Lock Screen ile farklı desenlerle kilitleyebilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliği bilindik ve artık sıradanlaşan desenlerden çok farklı şekilleri kullanmanızı sağlaması. Bir harf, sembol, sayı veya jest belirleyerek tamamen kişiselleştirilmiş bir kilit ekranına sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, kilit deseni olarak isminizin baş harfini veya yıldız sembolünü belirleyebilirsiniz. Kullandığınız telefonda parmak izi okuma veya göz (iris) taraması desteği varsa Gesture Lock Screen ile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak davetsiz misafirler için de bazı güvenlik önlemleri bulunuyor. Ekran kilidiniz ısrarla yanlış şekilde girildiğinde uygulama anında fotoğraf çekiyor ve durumu size bildiriyor. Bu sayede telefonunuzu güvende tutmuş oluyorsunuz.

 

Gesture Lock Screen ile aynı zamanda kilt ekranınızı özelleştirmeniz mümkün. Ekran kilidine geçtiğinde görünecek duvar kağıdını ve widget'ları istediğiniz gibi seçerek kilit ekranının işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder