Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Yaşam Tarzı Uygulamaları » Gesture Lock Screen

Gesture Lock Screen

v3.2.2
reklamlar
Gesture Lock Screen
Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen ekran görüntüleri Gesture Lock Screen tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Gesture Lock Screen Açıklama

Android telefonunuzun ekranını Gesture Lock Screen ile farklı desenlerle kilitleyebilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan özelliği bilindik ve artık sıradanlaşan desenlerden çok farklı şekilleri kullanmanızı sağlaması. Bir harf, sembol, sayı veya jest belirleyerek tamamen kişiselleştirilmiş bir kilit ekranına sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, kilit deseni olarak isminizin baş harfini veya yıldız sembolünü belirleyebilirsiniz. Kullandığınız telefonda parmak izi okuma veya göz (iris) taraması desteği varsa Gesture Lock Screen ile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak davetsiz misafirler için de bazı güvenlik önlemleri bulunuyor. Ekran kilidiniz ısrarla yanlış şekilde girildiğinde uygulama anında fotoğraf çekiyor ve durumu size bildiriyor. Bu sayede telefonunuzu güvende tutmuş oluyorsunuz.

 

Gesture Lock Screen ile aynı zamanda kilt ekranınızı özelleştirmeniz mümkün. Ekran kilidine geçtiğinde görünecek duvar kağıdını ve widget'ları istediğiniz gibi seçerek kilit ekranının işlevselliğini arttırabilirsiniz.

reklamlar

Gesture Lock Screen Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: