Tinder ikon

Tinder APK

v11.5.0

Sohbet uygulaması Tinder ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


Milyarlarca kullanıcı sayısı olan Tinder temel olarak insanların sohbet edebileceği bir uygulama. Peki Tinder nasıl kullanılır? Öncelikle Tinder APK dosyasını indirip kurun ve üyelik işlemlerini tamamlayın. Oluşturacağınız profile, yani ilgi alanları, coğrafi bölge ve yaş gibi birçok kritere göre insanlar gruplanacak ve uygulama ekranında görünmeye başlayacak. Görüşmek istediğiniz bir kişiyle karşılaştığınızda anında mesaj atabilirsiniz. Eğer kişiyi beğenmezseniz fotoğrafı kaydırarak yeni bir kişi görüntüleyebilirsiniz.


Tinder'da sohbet ederken eğlenceyi arttırmak için emoji, çıkartma ve GIF desteği de bulunuyor. Temel üyelik ile uygulamanın her özelliğini kullanabilirsiniz ancak isterseniz Tinder Plus veya Tinder Gold üyeliklerine geçerek daha gelişmiş özellikleri de kullanabilirsiniz.


Android arkadaşlık uygulamaları arasında oldukça popüler olan Tinder ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Tinder APK dosyasını indirin ve insanlarla konuşmaya başlamak için profilinizi hemen doldurmaya başlayın.

Tinder ekran görüntüleri Tinder ekran görüntüleri Tinder ekran görüntüleri Tinder ekran görüntüleri Tinder ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Tinder APK güncellemesi ile Tinder'daki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder