Critical Strike Portable v2.632 ikon

Critical Strike Portable v2.632 APK

Critical Strike Portable, bilgisayarlardan tanıdığımız Counter Strike oyununun v1.6 sürüm çekirdeğinden geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde ister botlarla isterseniz dünyanın birçok yerindeki Critical Strike oyuncularıyla ve arkadaşlarınızla online olarak oynayabiliyorsunuz.


Oyun içerisinde birçok harita oynanabilir durumda, ancak isterseniz ücretli harita alımları da yapabiliyor ve hatta Unity 3D ile geliştireceğiniz kendi haritalarınız üzerinde de oynayabiliyorsunuz.


Not: Oyunu geliştiren ekip bazı telefon ve tabletler takılmalar olduğunu, bu takılmaların bir süre beklendikten sonra düzeldiğini belirtmiş.

Critical Strike Portable v2.632 ekran görüntüleri Critical Strike Portable v2.632 ekran görüntüleri Critical Strike Portable v2.632 ekran görüntüleri Critical Strike Portable v2.632 ekran görüntüleri Critical Strike Portable v2.632 ekran görüntüleri

Yorumlar

Critical Strike Portable v2.632 için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Critical Strike Portable v2.632 için
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardaki en iyi ve gerçekçi silah oyunu bundan daha iyisi yok
Ziyaretçi4 yıl önce Critical Strike Portable v2.632 için
Çok güzel bir oyun
Ziyaretçi6 yıl önce
Iğrenç
Ziyaretçi6 yıl önce
Bilmiyor ama güzeldir bakıcaz
Ziyaretçi8 yıl önce
internet gerekirmi