Ratchet and Clank: BTN v1.0 ikon

Ratchet and Clank: BTN v1.0 APK

Bu içerik Cepde editörleri tarafından arşiv olarak işaretlenmiş. İçeriğin geliştirilme ve yayınlanma tarihi çok eski olduğu için cihazınızda düzgün çalışmayabilir.
Ratchet and Clank: BTN v1.0 ekran görüntüleri Ratchet and Clank: BTN v1.0 ekran görüntüleri Ratchet and Clank: BTN v1.0 ekran görüntüleri Ratchet and Clank: BTN v1.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Ratchet and Clank: BTN v1.0 için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
asdwi6 yıl önce
Cihazım galaxy s4 ve çalışmadı altta bişey yazdı development version experied ilgilenirseniz sevinirim
Razaiel6 yıl önce
Oyun sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Eğlenceli bir oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için bire bir.
Onur7 yıl önce
ahmetg159, hocam siteye yükleyerek indirmeye sunduğumuz oyunların çalışma garantisini vermiyoruz. Veremeyiz de zaten. Sizin cihazınızda çalışan oyun, benim cihazımda çalışmayabiliyor. Bu, ya oyundan kaynaklı ya da cihazdan kaynaklı bi durum. Gönül ister ki siteye gelen üye veya ziyaretçiler aradıklarını bulabilsin. Ayrıca insanları aldatmaya yönelik hareket etmediğimizi bilmelisiniz. Bazen bu hatalar kullanıcı kaynaklı da olabiliyor; versiyon desteklemediğinden dolayı alınan hatalar örneğin. Ayrıca, boyutu 50 MB olan bir oyunu çalışmadığını bildiğimiz halde (cihazdan cihaza farklılık gösterdiği ve bu çalışan cihazları bilemediğimiz için) siteye yüklemeyiz. Çünkü sunucuda yüklü olan her içerik dosyası bizim için +maliyettir. örneğin bu oyun, 50 MB boyutunda ve 500 kez indirilmiş. Sadece bu oyunun sunucumuza yüklediği trafik 25 GB (6 Günde).. İnterneti en pahalı kullanan ülkelerden biri olduğumuzu da hatırlatmış olayım size. Başta da dediğim gibi, sırf içerik eklemek için eklemiyoruz. Bunun , sitemizin ziyaretçi kaybına neden olacağının farkındayız çünkü. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ahmetg1597 yıl önce
Onur kardeşim BEn bu siteden 50 oyun indirdim (belki daha fazla) en fazla 5i açıldı HEp eksik dosya yada Oyun bulunmuyor diyo
Onur7 yıl önce
Orkun67, aldığınız hata nedir?