AVG Antivirüs ikon

AVG Antivirüs APK

v6.11.6

Casus yazılımlar başta olmak üzere mobil cihazlara yönelik hemen her tehdidi hedef alan AVG Antivirüs programı, gerçek zamanlı virüs taraması ve güvenlik seçenekleriyle öne çıkıyor.

 

Bilgisayar sektöründe edindiği tecrübeyi mobil cihazlara da taşıyan AVG Mobile'ın geliştirdiği uygulama virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve dolandırıcılık amaçlı kısa mesaj (SMS)'leri kıskaca alarak sizi ve mobil cihazınızı güvende tutuyor. Uygulamanın esas görevi zararlı yazılımlara karşı antivirüs duvarı örmesi ve telefonunuzu olası saldırılardan koruması. Ancak internete bağlı her mobil cihaz sadece virüs açısından tehlikede olmuyor. Özellikle internet sitelerine ve cihazlardaki oyunlar dahil tüm uygulamalara gönderilen veriler saldırganların hedefinde oluyor. AVG Antivirüs çok yönlü koruma özellikleri sayesinde tüm kişisel verilerinizi güvende tutarak internet üzerinde rahatça gezinmenizi sağlıyor.

 

Uygulama, oyun, fotoğraf ve kısa mesajlar dahil olmak üzere cihazınızdaki birçok veriyi AVG Antivirüs ile parola korumalı yapabiliyorsunuz. Güvenlik seçeneklerine ek olarak uygulama cihazınızın performansını da kontrol altına almanızı sağlayacak özelliklere sahip. Pil tüketen, performans yavaşlatan ve mobil internet kotanızdan harcayan uygulamaları tespit ederek listeleyen uygulama, istediğinizde bunları kapatarak performansınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlıyor.

AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

VPN özelliği eklenmiş. Çevrimiçi kimliğinizi AVG Antivirüs'e dahil VPN ağı ile güvende tutabilirsiniz,

Ücretli Ultimate paketine yeni özellikler eklenmiş.

Artıları

Gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlıyor,

Farklı güvenlik seçenekleri sunuyor,

Performans optimizasyonu yapabiliyor.

Eksileri

Bazı güvenlik özelliklerini kullanmak için uygulama içi satın alma yapmak gerekiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder