AVG Antivirüs ikon

AVG Antivirüs APK

v6.30.1

AVG Antivirüs Açıklama

Casus yazılımlar başta olmak üzere mobil cihazlara yönelik hemen her tehdidi hedef alan AVG Antivirüs programı, gerçek zamanlı virüs taraması ve güvenlik seçenekleriyle öne çıkıyor.


Bilgisayar sektöründe edindiği tecrübeyi mobil cihazlara da taşıyan AVG Mobile'ın geliştirdiği uygulama virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve dolandırıcılık amaçlı kısa mesaj (SMS)'leri kıskaca alarak sizi ve mobil cihazınızı güvende tutuyor. Uygulamanın esas görevi zararlı yazılımlara karşı antivirüs duvarı örmesi ve telefonunuzu olası saldırılardan koruması. Ancak internete bağlı her mobil cihaz sadece virüs açısından tehlikede olmuyor. Özellikle internet sitelerine ve cihazlardaki oyunlar dahil tüm uygulamalara gönderilen veriler saldırganların hedefinde oluyor. AVG Antivirüs çok yönlü koruma özellikleri sayesinde tüm kişisel verilerinizi güvende tutarak internet üzerinde rahatça gezinmenizi sağlıyor.


Uygulama, oyun, fotoğraf ve kısa mesajlar dahil olmak üzere cihazınızdaki birçok veriyi AVG Antivirüs ile parola korumalı yapabiliyorsunuz. Güvenlik seçeneklerine ek olarak uygulama cihazınızın performansını da kontrol altına almanızı sağlayacak özelliklere sahip. Pil tüketen, performans yavaşlatan ve mobil internet kotanızdan harcayan uygulamaları tespit ederek listeleyen uygulama, istediğinizde bunları kapatarak performansınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlıyor.

Son güncellemede neler var?

AVG Antivirüs APK yeni sürümüyle birlikte uygulama stabilitesi geliştirilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri AVG Antivirüs ekran görüntüleri
Artıları

Gerçek zamanlı antivirüs koruması sağlıyor,

Farklı güvenlik seçenekleri sunuyor,

Performans optimizasyonu yapabiliyor.

Eksileri

Bazı güvenlik özelliklerini kullanmak için uygulama içi satın alma yapmak gerekiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.30.1

GeliştiriciAVG Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.05.2017 - 13:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme551

Dosya boyutu 24.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7594

GÜVENLİKİndireceğiniz AVG Antivirüs APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.antivirus

APK imzası: ad83107f7b40bb9a1db36a4f649cdbe9586d83e0

AVG Antivirüs eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AVG Antivirüs versiyonları:
  • 1. AVG Antivirüs v6.11.6
  • 2. AVG Antivirüs v5.9.4.1

AVG Antivirüs nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AVG Antivirüs APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

5 kullanıcı oyuna göre

AVG Antivirüs için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce AVG Antivirüs v6.30.1 için
Ultimate ve pro birlikte olsaydı keşke