Solo Locker ikon

Solo Locker APK

v6.1.7.2

Android telefonlarınızdaki kişisel veri ve medyalarınızı Solo Locker ile kilitleyerek güvende tutun.

 

Solo Locker telefonunuzdaki hemen her şeyi kilitleyebiliyor: Mesajlar, fotoğraflar, notlar, kişisel hesapların olduğu uygulamalar, mailler ve daha fazlası. Kilitleme için şifre, desen, fotoğraf ve telefonunuz destekliyorsa parmak izi yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Ayrıca kilit ekranını da kişiselleştirmeniz mümkün. Kilitleme uygulamaları genelde güvenlik uygulaması olduğu anlaşılan bir kilit ekranına sahip olur; Solo Locker kişiselleştirme seçeneği ile bunu telafi ediyor.

 

Solo Locker şifrelerini sık sık unutan kullanıcıları unutmamış. Kilitleme için kullandığınız şifreyi unuttuğunuzda ayarlar kısmından belirlemiş olduğunuz güvenlik sorusunu cevaplayarak şifreyi sıfırlayabilirsiniz. Güvenlik sorusunu unutursanız da eposta desteğini kullanabilirsiniz.

 

Android'in en popüler kilit uygulamalarından biri olan Solo Locker tamamen ücretsiz. Solo Locker APK dosyasını indirerek kişisel dosyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Solo Locker ekran görüntüleri Solo Locker ekran görüntüleri Solo Locker ekran görüntüleri Solo Locker ekran görüntüleri Solo Locker ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder