Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ikon

Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım

v5.8 (US)

Zapya farklı işletim sistemlerine sahip cihazlar arasında dosya aktarımı yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

P2P yöntemini kullanarak, internet ve Bluetooth'a gerek olmadan dosya paylaşabilen Zapya çapraz platformlar arasında dosya paylaşması ile öne çıkıyor. Bir başka deyişle, Zapya kullanarak Android'den iPhone'a, Android'den bilgisayara dosya paylaşımı yapmak mümkün. Uygulama tam olarak şu işletim sistemlerine sahip cihazlar arasında paylaşım yapabiliyor: Android, iOS, Windows XP / 7/8/10, Mac OSX, Windows Phone 8.1 ve 10 ve Zapya Web.

 

Zapya'nın öne çıkan bir özelliği de grup halinde dosya paylaşımı yapabilmesi. Uygulama üzerinden en fazla 4 cihaza dosya aktarımı yapabilirsiniz, en çok arkadaş grupları arasında kullanılan bu yöntem sayesinde tek tek dosya gönderme sorunu tamamen ortadan kalkmış oluyor.

 

Farklı platformlar arasında dosya aktarımı yapabilen Zapya tamamen ücretsiz bir uygulama. Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karanlık arayüz görünümü eklenmiş,

Stabilite geliştirmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.8 (US)

GeliştiriciDewMobile, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme54

Dosya boyutu 10.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8439

Güvenlik seçicileri
Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder