Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ikon

Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım APK

v5.9.8 (US)

Zapya farklı işletim sistemlerine sahip cihazlar arasında dosya aktarımı yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


P2P yöntemini kullanarak, internet ve Bluetooth'a gerek olmadan dosya paylaşabilen Zapya çapraz platformlar arasında dosya paylaşması ile öne çıkıyor. Bir başka deyişle, Zapya kullanarak Android'den iPhone'a, Android'den bilgisayara dosya paylaşımı yapmak mümkün. Uygulama tam olarak şu işletim sistemlerine sahip cihazlar arasında paylaşım yapabiliyor: Android, iOS, Windows XP / 7/8/10, Mac OSX, Windows Phone 8.1 ve 10 ve Zapya Web.


Zapya'nın öne çıkan bir özelliği de grup halinde dosya paylaşımı yapabilmesi. Uygulama üzerinden en fazla 4 cihaza dosya aktarımı yapabilirsiniz, en çok arkadaş grupları arasında kullanılan bu yöntem sayesinde tek tek dosya gönderme sorunu tamamen ortadan kalkmış oluyor.


Farklı platformlar arasında dosya aktarımı yapabilen Zapya tamamen ücretsiz bir uygulama. Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri Zapya - Dosya Aktarımı, Paylaşım ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zapya APK güncel sürümünde;

Zapya Transfer Online özelliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder