Jewels Legend - Match 3 Puzzle ikon

Jewels Legend - Match 3 Puzzle APK

v2.14.0

Jewels Legend - Match 3 eğlenceli bir şekilde oynayacağınız başarılı bir eşleştirme oyunudur.

 

Mücevherleri eşleştirerek ilerlediğiniz oyunda yüzlerce bölüm ve eğlenceli bir hikaye var. Oynanış bildiğimiz eşleştirme oyunlarıyla aynı: Aynı renkteki 3 mücevheri bir araya getirerek patlatıyor ve bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz. Jewels Legend - Match 3'ün hikayesi ise eşleştirme bölümleri sonrasında sevimli karakterlerin size eşlik ediyor olması.

 

Oyun seviyeniz yükseldikçe zorlaşıyor, ama patlayan mücevherlerin altından çıkan özel güçlendirici ve hediyeler işinizi kolaylaştırmak için size yardımcı oluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve eğlenceli hikayesiyle farklı bir eşleştirme oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız Jewels Legend - Match 3 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Android eşleştirme oyunları arasında en iyilerden birisi olan oyun tamamen ücretsiz oynanıyor.

Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder