Jewels Legend - Match 3 Puzzle ikon

Jewels Legend - Match 3 Puzzle

v2.14.0

Jewels Legend - Match 3 eğlenceli bir şekilde oynayacağınız başarılı bir eşleştirme oyunudur.

 

Mücevherleri eşleştirerek ilerlediğiniz oyunda yüzlerce bölüm ve eğlenceli bir hikaye var. Oynanış bildiğimiz eşleştirme oyunlarıyla aynı: Aynı renkteki 3 mücevheri bir araya getirerek patlatıyor ve bölümü tamamlamaya çalışıyorsunuz. Jewels Legend - Match 3'ün hikayesi ise eşleştirme bölümleri sonrasında sevimli karakterlerin size eşlik ediyor olması.

 

Oyun seviyeniz yükseldikçe zorlaşıyor, ama patlayan mücevherlerin altından çıkan özel güçlendirici ve hediyeler işinizi kolaylaştırmak için size yardımcı oluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve eğlenceli hikayesiyle farklı bir eşleştirme oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız Jewels Legend - Match 3 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Android eşleştirme oyunları arasında en iyilerden birisi olan oyun tamamen ücretsiz oynanıyor.

Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri Jewels Legend - Match 3 Puzzle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.14.0

GeliştiriciLinkDesks LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi12.11.2018 - 14:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 49.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9155

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder