Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ikon

Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz APK

v1.1.65

Sevimli çizgi film karakterleri Tom & Jerry: Fare Labirenti oyununda yeni bir maceraya başlıyor.

 

Oyun hikayesinde her zaman olduğu gibi Tom, minik fare Jerry'i kovalıyor. Jerry karakterini kontrol ederek Tom'a yakalanmadan evdeki tüm peynir ve tatlıları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunun her bölümünde evin farklı bir odasında geçiyor ve yiyeceğiniz yemekler de değişiyor. Tom'dan kaçarken kurduğu tuzaklara dikkat etmenizde fayda var. Aksi halde Tom'un akşam yemeği olabilirsiniz.

 

Tom ve Jerry Fare Labirenti oyunu tepeden bakış tarzında geliştirilmiş bir platform görüntüsüne sahip. Bu açı sayesinde evin odalarını ve toplayacağınız yiyecekleri görebiliyorsunuz. Yolunuzun üstünde Tom'un kurduğu tuzak varsa, duvara tünel açmayı deneyebilirsiniz. Arcade tarzına sahip bu eğlenceli çizgi film oyunu tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyuna ait APK dosyasını indirin ve Jerry ile eğlenmeye başlayın. İyi oyunlar.

Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder