Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ikon

Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz

v1.1.65

Sevimli çizgi film karakterleri Tom & Jerry: Fare Labirenti oyununda yeni bir maceraya başlıyor.

 

Oyun hikayesinde her zaman olduğu gibi Tom, minik fare Jerry'i kovalıyor. Jerry karakterini kontrol ederek Tom'a yakalanmadan evdeki tüm peynir ve tatlıları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunun her bölümünde evin farklı bir odasında geçiyor ve yiyeceğiniz yemekler de değişiyor. Tom'dan kaçarken kurduğu tuzaklara dikkat etmenizde fayda var. Aksi halde Tom'un akşam yemeği olabilirsiniz.

 

Tom ve Jerry Fare Labirenti oyunu tepeden bakış tarzında geliştirilmiş bir platform görüntüsüne sahip. Bu açı sayesinde evin odalarını ve toplayacağınız yiyecekleri görebiliyorsunuz. Yolunuzun üstünde Tom'un kurduğu tuzak varsa, duvara tünel açmayı deneyebilirsiniz. Arcade tarzına sahip bu eğlenceli çizgi film oyunu tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyuna ait APK dosyasını indirin ve Jerry ile eğlenmeye başlayın. İyi oyunlar.

Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.65

GeliştiriciGlobalFun Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2018 - 16:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme263

Dosya boyutu 39.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8221

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder