Yeni Milyoner 2018 ikon

Yeni Milyoner 2018 APK

v2.2.02

Yeni Milyoner 2018, Android için geliştirilen en başarılı bilgi yarışması oyunlarından birisi.

 

Televizyon yarışması olan Milyoner'den esinlenerek geliştirilen oyunda çözülmek için binlerce soru sizi bekliyor. Her yarışma, televizyon programında olduğu gibi 15 sorudan oluşuyor ve 4 joker hakkı içeriyor. Soruları bildikçe seviye yükselmesiyle birlikte, oyundaki liderlik tablosunda da yükseliyorsunuz. Oyunda yarışma moduna ek olarak Düello modu da bulunuyor. Gerçek oyuncuya karşı yapacağınız düellolarda en çok soruyu bilen yarışmacı oyunu kazanmış oluyor.

 

Yeni Milyoner 2018'in en iyi yanı soru çeşitliliğinin fazla olması. Hemen her konudan toplamda 12 binden fazla çözülecek soru bulunuyor. Her yarışmada farklı sorularla karşılaştığınız için oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Oyunda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve ekrana bakarken gözleri yormuyor.

 

Mobilla stüdyosunun geliştirdiği Yeni Milyoner 2018 ücretsiz bir oyun. Android bilgi oyunları kategorisinde en çok tercih edilenlerden birisi olan Yeni Milyoner 2018 APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Yeni Milyoner 2018 ekran görüntüleri Yeni Milyoner 2018 ekran görüntüleri Yeni Milyoner 2018 ekran görüntüleri Yeni Milyoner 2018 ekran görüntüleri Yeni Milyoner 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder