1010! Blok Bulmaca Oyunu ikon

1010! Blok Bulmaca Oyunu APK

v68.8.0

1010! Android için geliştirilen keyifli bir bulmaca oyunu.


Basit, eğlenceli ve sürükleyici bulmaca oyunlarını seviyor musunuz? 1010! tam size göre. Oyun blok bulmaca tarzında geliştirilmiş. Amacınız, dik, yatay ve kare şeklindeki parçaları bulmacadaki uygun yere yerleştirmek. Bunu yapabilmek için parçaları sürüklemeniz yeterli. Her sıra tamamlandığında patlıyor ve bulmaca sırası yenileniyor.


Kolayca öğrenip keyifle oynayabileceğiniz 1010'un bulmaca yapısı blok tarzında. Android bulmaca oyunları arasında çok sevilen bu tarz 1010!'da da oldukça tutulmuş. Bundaki en büyük pay ise oyunun eğlenceli yapısı. Renk eşleştirme, düzgün şekli seçme gibi işlemler yok; yapmanız gereken sadece ekranda görünen bulmaca kutusundaki satırları doldurmak. Her işlemden sonra satır silinecek ve yeni şekillerle devam edeceksiniz.


Oyunun grafikleri de yapısı gibi kaliteli. Boş zamanlarınızı bulmaca ile değerlendiriyorsanız 1010! oyunu kesinlikle size göre. 1010 APK dosyasını hemen indirerek bu keyifli bulmaca oyununu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

1010! Blok Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 1010! Blok Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 1010! Blok Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 1010! Blok Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder