Smurfs Bubble Shooter Story ikon

Smurfs Bubble Shooter Story

v1.13.13445

Smurfs Bubble Shooter Story, eğlenceli Şirinler karakterlerinin balon patlatma serüvenini konu alan eğlenceli bir Android oyunudur.

 

Şirin Baba'dan Sakar şirine kadar popüler tüm şirinler oyunda kendisine yer bulmuş. Oyundaki amacınız şirinlerin balonları patlatmasına yardımcı olarak kötü büyülerden korunmasını sağlamak. Balonları başarıyla patlatıp bölümleri geçtiğiniz sürece Şirinler hem yeni dünyaları keşfedecek hem de kötülüklerden korunmuş olacak.

 

Her balon patlatma oyununda olduğu gibi Smurfs Bubble Shooter Story oyununda da sizi engelleyen bazı karakterler var: Bunların en etkilisi tabii ki Gargamel. Özellikle bölümleri bitireceğiniz sırada ortaya çıkan Gargamel yeni balonlar göndererek işinizi zorlaştıracak. Bunu aşmanın en iyi yolu ise özel güçlendiriciler. Balonları patlattığınız zaman ortaya çıkan bu güçlendiricileri toplamayı ihmal etmeyin.

 

Sony'nin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve oynaması oldukça keyifli. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Smurfs Bubble Shooter Story APK dosyasını hemen indirerek Şirinlerin eğlenceli balon patlatma oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Smurfs Bubble Shooter Story ekran görüntüleri Smurfs Bubble Shooter Story ekran görüntüleri Smurfs Bubble Shooter Story ekran görüntüleri Smurfs Bubble Shooter Story ekran görüntüleri Smurfs Bubble Shooter Story ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.13445

GeliştiriciSony Pictures Television

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.07.2018 - 12:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 84.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8898

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story v1.13.13445 için
İnmiyorki
Kullanıcı resmi
hsnDnz2 yıl önce Smurfs Bubble Shooter Story v1.13.13445 için
Merhaba, indirme işleminde sorun görünmüyor. Firefox tarayıcısını kullanarak tekrar deneyebilirsiniz.