Build A Queen ikon

Build A Queen APK

v2.0

Build A Queen Açıklama

Build A Queen APK, kıyafet ve görünüm tercihleri yapacağınız eğlenceli bir Android oyundur.


Manken giydirme üzerine kurulu olan Build A Queen oyununda düz bir platformda yürüyen manken karakterini çeşitli görünümlerle giydirmeye çalışacaksınız. Dikkat etmeniz gereken nokta mankenin en güzel halini yakalamak. Platform üzerinde yürürken karşınıza belirli noktalarda ikili seçenekler çıkacak. Manken yürüdüğü sırada karar vererek bu iki seçenekten birisini seçmeniz gerekiyor. Eğer manken için doğru tercih yaptıysanız puan kazanıyorsunuz, ama tercihiniz kötü ise puan kaybediyorsunuz.


Android oyun ekosisteminde kendine özgü kurgusuyla dikkat çeken bu yapım tamamen ücretsiz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir Android oyun arıyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Build A Queen APK dosyasını indirip telefonunuza kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Build A Queen ekran görüntüleri Build A Queen ekran görüntüleri Build A Queen ekran görüntüleri Build A Queen ekran görüntüleri Build A Queen ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0

GeliştiriciSupersonic Studios LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi05.12.2023 - 18:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 164 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11564

GÜVENLİKİndireceğiniz Build A Queen APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Polystation.BuildABabe

APK imzası: 8de037e35cd8e8c59a4f1820b699f72e5735a921

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder