Go Go Magnet! ikon

Go Go Magnet! APK

v1.5.1

Go Go Magnet! Açıklama

Go Go Magnet! APK oyunu ile gizemli adalardaki hazineyi keşfetmeye hazır olun.


Heyecan dolu oyun temposuyla öne çıkan Go Go Magnet! oyununda hazine savaşlarına katılacak, deniz altındaki defineleri ele geçirmek için savaşacaksınız. Destansı macera kurgusuna sahip olan oyunda manyetik kancayla denize dalıyorsunuz. Denizin derinliklerinde yer alan altın, para ve benzeri türlerden oluşan hazineler var. Kancanızı kullanarak bu hazineyi toplamak oyundaki temel göreviniz. Ancak bu hiç de kolay değil, çünkü bu hazineleri koruyan farklı askerler var. Onlara karşı mücadele ederek hazineyi toplamanız gerekiyor.


Go Go Magnet oyununda denizlerin dibi oldukça zengin. Farklı bölgelerde yer alan hazineleri gösteren haritaları toplamanız şart. Bu haritaları toplayarak kendinize özgü bir strateji geliştirmeniz gerek. Yoksa diğer rakipleriniz sizden önce davranarak hazineyi ele geçirebilir. Her an düşmanlarla savaşmaya hazır olun, hazineyi ele geçirmek hiç kolay olmayacak. Hazineleri topladıkça kendi etki alanınızı geliştirin ve düşmanlarınızın önüne geçin.


Oh Bibi oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun geniş içeriği ve heyecan dolu oyun kurgusu sayesinde gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Go Go Magnet APK dosyasını hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Go Go Magnet! ekran görüntüleri Go Go Magnet! ekran görüntüleri Go Go Magnet! ekran görüntüleri Go Go Magnet! ekran görüntüleri Go Go Magnet! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciOh BiBi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi11.04.2024 - 11:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 157 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11630

GÜVENLİKİndireceğiniz Go Go Magnet! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ohbibi.games.bubble.ship.merge.magnet

APK imzası: 2c0b6475790c31a15c9f62fb0ecdc11075266fd7

Go Go Magnet! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Go Go Magnet! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder