Maps Master for Minecraft ikon

Maps Master for Minecraft

v3.7

Maps Master for Minecraft mini oyunlar, parkur, ve macera dolu haritaları içeren başarılı bir Minecraft harita oyunudur.


Minecraft için ek haritalar getiren oyun basit ve hızlı bir şekilde birçok haritayı önünüze getiriyor. Oyundaki her harita farklı tasarımlara sahip. Bu sayede oldukça geniş bir koleksiyonunuz oluyor. Üstelik haritaların hemen hepsi ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey Maps Master for Minecraft haritalarından sevdiğiniz bir tanesini tek dokunuşla oyuna kurmak.


Maps Master for Minecraft'da yer alan haritaların detaylı bir tanıtımı var. Bu da haritaları kurmadan önce içerikleriyle ilgili bilgi almanızı sağlıyor. Siz de Minecraft oyuncusuysanız Maps Master for Minecraft kesinlikle denemeniz gereken bir harita oyunu. Maps Master for Minecraft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen haritaları kullanabilirsiniz.

Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.7

GeliştiriciQSStudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi19.11.2019 - 13:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme107

Dosya boyutu 9.54 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9988

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Maps Master for Minecraft v3.7 için
Güzel birşeye benziyor ama işte sıkıntı orada (benziyor)