Maps Master for Minecraft ikon

Maps Master for Minecraft APK

v4.4

Maps Master for Minecraft Açıklama

Maps Master for Minecraft mini oyunlar, parkur, ve macera dolu haritaları içeren başarılı bir Minecraft harita oyunudur.


Minecraft için ek haritalar getiren oyun basit ve hızlı bir şekilde birçok haritayı önünüze getiriyor. Oyundaki her harita farklı tasarımlara sahip. Bu sayede oldukça geniş bir koleksiyonunuz oluyor. Üstelik haritaların hemen hepsi ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey Maps Master for Minecraft haritalarından sevdiğiniz bir tanesini tek dokunuşla oyuna kurmak.


Maps Master for Minecraft'da yer alan haritaların detaylı bir tanıtımı var. Bu da haritaları kurmadan önce içerikleriyle ilgili bilgi almanızı sağlıyor. Siz de Minecraft oyuncusuysanız Maps Master for Minecraft kesinlikle denemeniz gereken bir harita oyunu. Maps Master for Minecraft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen haritaları kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Maps Master for Minecraft APK son sürüm güncellemesi ile Android 10 ve tabletlerde yaşanan bazı sorunlar düzeltilmiş, skin özelliği güncellenmiş.

Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4

GeliştiriciQSStudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi19.11.2019 - 13:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme456

Dosya boyutu 16.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9988

GÜVENLİKİndireceğiniz Maps Master for Minecraft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: qtstudio.minecraft.modsinstaller

APK imzası: 4ca14da3c7e4a8dfd7b1cb37da30d73bcc82fd4a

Maps Master for Minecraft eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Maps Master for Minecraft versiyonları:
  • 1. Maps Master for Minecraft v3.7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Maps Master for Minecraft için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Maps Master for Minecraft v3.7 için
Harika
Ziyaretçi4 yıl önce Maps Master for Minecraft v3.7 için
Güzel birşeye benziyor ama işte sıkıntı orada (benziyor)