Maps Master for Minecraft ikon

Maps Master for Minecraft APK

v4.4

Maps Master for Minecraft mini oyunlar, parkur, ve macera dolu haritaları içeren başarılı bir Minecraft harita oyunudur.


Minecraft için ek haritalar getiren oyun basit ve hızlı bir şekilde birçok haritayı önünüze getiriyor. Oyundaki her harita farklı tasarımlara sahip. Bu sayede oldukça geniş bir koleksiyonunuz oluyor. Üstelik haritaların hemen hepsi ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey Maps Master for Minecraft haritalarından sevdiğiniz bir tanesini tek dokunuşla oyuna kurmak.


Maps Master for Minecraft'da yer alan haritaların detaylı bir tanıtımı var. Bu da haritaları kurmadan önce içerikleriyle ilgili bilgi almanızı sağlıyor. Siz de Minecraft oyuncusuysanız Maps Master for Minecraft kesinlikle denemeniz gereken bir harita oyunu. Maps Master for Minecraft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen haritaları kullanabilirsiniz.

Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri Maps Master for Minecraft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Maps Master for Minecraft APK son sürüm güncellemesi ile Android 10 ve tabletlerde yaşanan bazı sorunlar düzeltilmiş, skin özelliği güncellenmiş.

Yorumlar

Maps Master for Minecraft için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Maps Master for Minecraft v3.7 için
Harika
Ziyaretçi2 yıl önce Maps Master for Minecraft v3.7 için
Güzel birşeye benziyor ama işte sıkıntı orada (benziyor)