Hello English: Learn English ikon

Hello English: Learn English

v503

Hello English: Learn English, İngilizce dil bilginizi geliştirebileceğiniz başarılı bir uygulama.

 

Yabancı dil eğitimi uygulamaları kategorisinde hem 2016 hem de 2017 yıllarında ödül alan Hello English: Learn English aktif olarak 475 ders içeriyor. Giriş seviyesinden eğitime başlayan uygulama günlük konuşma, dil bilgisi (grammer) ve kelime çalışmaları başta olmak üzere birçok bölüm içeriyor. Her bölüm içerisinde kelimeleri öğrendikten sonra deneme testleri yer alıyor. Bu sınavlara katılarak bölüm sonunda neler öğrendiğinizi test edebiliyorsunuz. Bunun yanında kelime çevirisi, kelime tamamlama ve bulma oyunlarıyla öğrendiğiniz kelimeleri pekiştirme şansınız var.

 

Hello English'in sahip olduğu sohbet sistemi aracılığıyla uygulamanın öğretmenleriyle konuşabiliyorsunuz. Takıldığınız noktaları, zorlandığınız konuları öğretmenlere sorarak çözüme kavuşturmanız mümkün. Ayrıca sohbet sistemini uygulamayı kullanan diğer insanlarla konuşmak için de kullanabiliyorsunuz. Günlük İngilizcenizi geliştirmek için oldukça iyi bir yöntem.

Hello English: Learn English ekran görüntüleri Hello English: Learn English ekran görüntüleri Hello English: Learn English ekran görüntüleri Hello English: Learn English ekran görüntüleri Hello English: Learn English ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv503

GeliştiriciCulture Alley

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2017 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 18.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7880

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder