Apex Launcher ikon

Apex Launcher APK

v4.9.20

Apex Launcher Açıklama

Apex Launcher, Android için geliştirilmiş başarılı bir başlatıcı uygulamasıdır.


Android telefonların arayüz tasarımı çoğu kullanıcı için sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden başlatıcı uygulamaları oldukça yaygın kullanılıyor. Apex Launcher uygulaması da kullanıcılara istediği şekilde tema, yazı tipi ve menü tasarımı sunan başarılı bir uygulama. Kullanması gayet basit olan Apex Launcher'da telefonunuzun menü arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Temel olarak bu uygulama Yazı tiplerinden uygulama ikonlarına, duvar kağıtlarından çekmece tarzı menü klasörlerine kadar oldukça geniş özelliklere sahip. Uygulamayı kurduktan sonra onlarca seçenek arasından istediğinizi kullanabilirsiniz.


Menü tasarımı dışında Apex Launcher'in farklı özellikleri de var. Bunlar arasında uygulama kilitleme ve gizleme özelliği oldukça önemli. Çünkü uygulama gizleme özelliği ile telefonunuzda istediğiniz herhangi bir uygulamayı görünmez yapabilir ve bu sayede içeriklerin gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.


Apex Launcher uygulaması temel olarak ücretsiz olarak sunuluyor. Apex Launcher APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulama gerekli ayarlar için sizi yönlendiriyor. Bu ayarları yaptıktan sonra uygulamayı kullanabilir ve telefonunuzun arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Apex Launcher ekran görüntüleri Apex Launcher ekran görüntüleri Apex Launcher ekran görüntüleri Apex Launcher ekran görüntüleri Apex Launcher ekran görüntüleri

Yorumlar

Apex Launcher için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Emegine saygilar
Ziyaretçi8 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Güzel 5 yıldız verecektim yanlışıkla 4yıldız veedim
krom8 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Nsl kuruluyor
Ziyaretçi3 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Ayarlardan ev menüsüne baş ve gibi
Ziyaretçi8 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Cok hizli ve. Guzl
Ziyaretçi8 yıl önce Apex Launcher Pro v1.0 için
Cok tesekkur ederim