BSPlayer ikon

BSPlayer APK

v3.08.222-20200215

BSPlayer, Android telefon ve tabletler için geliştirilen en başarılı video oynatıcılarından birisi olarak öne çıkıyor.


Güçlendirilmiş HW kod çözme yapısıyla dikkat çeken BSPlayer, telefon ve tabletlerde video izleme deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Uygulamanın temel özelliği video oynatma. Android'in temel video oynatıcısı çoğu videoda kullanıcıları memnun etmediğinde yardımcı uygulamalar tercih ediliyor. BSPlayer da bu video oynatıcılar arasında en iyilerden birisi diyebiliriz. Bilgisayar versiyonu ile oldukça popüler olan uygulama Android'de de iyi işler çıkarıyor.


Android telefon ve tabletlerinizde daha performanslı ve iyi bir video oynatıcı arıyorsanız BSPlayer sizin için iyi bir tercih olacaktır. BSPlayer APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BSPlayer ekran görüntüleri BSPlayer ekran görüntüleri BSPlayer ekran görüntüleri BSPlayer ekran görüntüleri

Yorumlar

BSPlayer için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
hd408 yıl önce BSPlayer v1.10.161 için
Şimdi oldu :) sanırım aksaklık gitmiş indirebilir teşekkürler
hd408 yıl önce BSPlayer v1.10.161 için
Evet mobilden indirmeye çalışıyorum yazdığı şekilde mobil yazan yerede gittim fakat indiremedim önceden çok kolay indirilebiliyordu :(
Kullanıcı resmi
hsnDnz8 yıl önce BSPlayer v1.10.161 için
Dosyalar indirilebiliyor hd40 bir sorun görünmüyor? Mobilden mi indirmeye çalışıyorsunuz?
hd408 yıl önce BSPlayer v1.10.161 için
Siteyi yenilemişsiniz güzel olmuş elinize sağlık ama ! Programlar artık indirilemiyor neden ? Bu programı yada herhangi bir programı indiremedim