InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ikon

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik APK

v1.711.1312

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik, videolarınızı eğlenceli bir şekilde düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan başarılı bir video editörüdür.


Google Play'de milyonları geçen indirme sayısına sahip olan uygulamayla videolarınızın herhangi bir kısmını kesebilir ve MP3 formatında müzik ekleyebilirsiniz. Birçok video düzenleme uygulamasının tersine Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik uygulaması kesme işlemini trim şeklinde işlediği için tüm kontrol sizde oluyor. Bu şekilde tam olarak videonun saniyesinden saniyesine kesme işlemini yapabiliyorsunuz.


Son zamanlarda başta Instagram olmak üzere sosyal medya platformlarında kısa video ve emoji eklenmiş fotoğraflar oldukça popüler oldu. Uygulama bu konuda da kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor, sahip olduğu sosyal medya içerik düzenleme özelliği sayesinde video veya fotoğrafa emoji ve yazı yazarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. inShot APK dosyasını ücretsiz indirerek Android telefonunuzdaki videoları düzenlemeye başlayabilirsiniz.

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

InShot video düzenleyici APK son sürüm ile;

4K 60 FPS video desteği eklenmiş,

Yeni sticker türleri eklenmiş,

Video film grain özelliği optimize edilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik v1.625.261 için
Pro versiyonu mu
Ziyaretçi1 yıl önce InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik v1.625.261 için
Indirildi ama telefonda yok indirme falan yapdim olmuyor diyor