InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ikon

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

v1.625.261

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik, videolarınızı eğlenceli bir şekilde düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan başarılı bir video editörüdür.


Google Play'de milyonları geçen indirme sayısına sahip olan uygulamayla videolarınızın herhangi bir kısmını kesebilir ve MP3 formatında müzik ekleyebilirsiniz. Birçok video düzenleme uygulamasının tersine Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik uygulaması kesme işlemini trim şeklinde işlediği için tüm kontrol sizde oluyor. Bu şekilde tam olarak videonun saniyesinden saniyesine kesme işlemini yapabiliyorsunuz.


Son zamanlarda başta Instagram olmak üzere sosyal medya platformlarında kısa video ve emoji eklenmiş fotoğraflar oldukça popüler oldu. Uygulama bu konuda da kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor, sahip olduğu sosyal medya içerik düzenleme özelliği sayesinde video veya fotoğrafa emoji ve yazı yazarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. inShot APK dosyasını ücretsiz indirerek Android telefonunuzdaki videoları düzenlemeye başlayabilirsiniz.

InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.625.261

GeliştiriciInShot Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi01.11.2019 - 13:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2390

Dosya boyutu 30.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9943

Güvenlik seçicileri
InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm InShot Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder