Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » InstaBeauty - Selfie Editör

InstaBeauty - Selfie Editör

v4.8.7
reklamlar
InstaBeauty - Selfie Editör
InstaBeauty - Selfie Editör ekran görüntüleri InstaBeauty - Selfie Editör ekran görüntüleri InstaBeauty - Selfie Editör ekran görüntüleri InstaBeauty - Selfie Editör ekran görüntüleri InstaBeauty - Selfie Editör ekran görüntüleri InstaBeauty - Selfie Editör tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

InstaBeauty - Selfie Editör Açıklama

Özçekim (Selfie) için geliştirilmiş özel bir kameraya sahip olan InstaBeauty ile daha güzel fotoğraflar çekebilir, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

100'den fazla filtre ve onlarca fotoğraf düzenleme aracıyla fotoğraf çekilmeyi daha güzel kılan InstaBeauty, özellikle selfie konusunda başarılı sonuçlar veriyor. Uygulama temel olarak fotoğraf çekimi için geliştirilmiş ancak zamanla kullanıcıların ihtiyaç duyduğu fotoğraf rötuş araçları da sunulmaya başlanmış. Ciltteki pürüzleri giderme, makyaj özelliği ve hızlı video desteği ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

InstaBeauty güzellik kamerası olarak adlandırdığı özel yazılım üzerinde makyaj dahil birçok fotoğraf aracını kamera arayüzünde gösteriyor. Bu sayede fotoğrafı çekmeden önce hem filtre hem de makyaj gibi güzelleştirme araçlarını önizleyip fotoğrafı çekebiliyorsunuz. Birden fazla çekeceğiniz fotoğrafları kolayca kolaj olarak düzenleyebilir ve sosyal medya hesaplarınızda tek dokunuşla paylaşabilirsiniz.

reklamlar

InstaBeauty - Selfie Editör Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: