StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ikon

StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi

v1.7.9

StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi, adından anlaşılacağı üzere Instagram hikayeleri için fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.


Android cihazlar için geliştirilen uygulama etkili ve daha fazla beğeni almanızı sağlayacak fotoğraflar oluşturmanızı sağlıyor. Aslında temel olarak Instagram hikayeleri için kullanılsa da uygulamayı hemen her sosyal medya platformu içinde kullanabilirsiniz.


StoryArt içerisinde yüzlerce fotoğraf şablonu yer alıyor. İster uygulama kamerasından isterseniz de galeriden seçeceğiniz fotoğrafı şablonlardan birisini kullanarak düzenlediğinizde oldukça etkili fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. Şablonların yanında fotoğraf ve videolar için onlarca efekt seçeneği, eğlenceli çıkartmalar ve emojiler de StoryArt'ta kullanılabilir durumda.


Uygulama içerisinde yer alan şablonlar genel olarak ücretsiz, ancak PRO sürüme dahil olan ücretli içerikler de var. StoryArt APK dosyasını ücretsiz indirerek Instagram üzerinde daha etkili ve daha fazla beğeni toplayacağınız fotoğraf ve videoları hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ekran görüntüleri StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ekran görüntüleri StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ekran görüntüleri StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ekran görüntüleri StoryArt - Instagram için hikaye düzenleyicisi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.9

Geliştiriciryzenrise

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi28.08.2019 - 14:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme15

Dosya boyutu 30.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9830

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder