Google Allo ikon

Google Allo

v1.0.006_RC18 (armeabi-v7a_xxhdpi)

Google yeni anlık mesajlaşma uygulaması Allo'yu Android ve iOS kullanıcıları için yayınladı. Sitemiz üzerinden APK dosyasını indirebileceğiniz Google Allo ile rehberinizdeki kişilerle ücretsiz ve internet üzerinden anlık olarak mesajlaşabilirsiniz.

 

Yazıdan farklı olarak çıkartmalar, doodle'lar veya fotoğraflarınıza yazılar iliştirerek kendinizi ifade edebileceğiniz Allo aynı zamanda Google Asistan özelliğine de sahip. Şu an için sadece İngilizce kullanılan Google Asistan sayesinde konuşma arayüzünde mesajınıza @google etiketini ekleyerek yazacağınız mesajla ilgili verileri Google arama sonuçlarından getirebilirsiniz.

 

Uygulamanın bir diğer öne çıkan özelliği ise akıllı yanıtlar. Allo'yu bir süre kullandıktan sonra mesajlaşma tarzınızı öğrenen uygulama, otomatik olarak size cevap önerileri sunuyor. Bu şekilde tamamen sizin tarafınızdan yazılmış gibi görünen otomatik cevaplar oluşturabiliyorsunuz.

 

Mesajlaşma güvenliğini yüksek seviyede tutan Google Allo, gizli mod özelliği ile maksimum güvenlik sağlıyor. Gizli modu açtığınızda tüm mesajlarınız şifrelenerek gönderiliyor ve bir süre sonra kendi kendine siliniyor.

Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri
Artıları

- Tamamen ücretsiz,

- Doodle desteği,

- Gizli mod özelliği,

- Akıllı yanıt özelliği.

Eksileri

- Google Asistan'ın Türkçe desteği olmaması.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.006_RC18 (armeabi-v7a_xxhdpi)

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2016 - 16:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme238

Dosya boyutu 13.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7248

Güvenlik seçicileri
Google Allo eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Google Allo versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder