Google Allo ikon

Google Allo APK

v1.0.006_RC18 (armeabi-v7a_xxhdpi)

Google yeni anlık mesajlaşma uygulaması Allo'yu Android ve iOS kullanıcıları için yayınladı. Sitemiz üzerinden APK dosyasını indirebileceğiniz Google Allo ile rehberinizdeki kişilerle ücretsiz ve internet üzerinden anlık olarak mesajlaşabilirsiniz.

 

Yazıdan farklı olarak çıkartmalar, doodle'lar veya fotoğraflarınıza yazılar iliştirerek kendinizi ifade edebileceğiniz Allo aynı zamanda Google Asistan özelliğine de sahip. Şu an için sadece İngilizce kullanılan Google Asistan sayesinde konuşma arayüzünde mesajınıza @google etiketini ekleyerek yazacağınız mesajla ilgili verileri Google arama sonuçlarından getirebilirsiniz.

 

Uygulamanın bir diğer öne çıkan özelliği ise akıllı yanıtlar. Allo'yu bir süre kullandıktan sonra mesajlaşma tarzınızı öğrenen uygulama, otomatik olarak size cevap önerileri sunuyor. Bu şekilde tamamen sizin tarafınızdan yazılmış gibi görünen otomatik cevaplar oluşturabiliyorsunuz.

 

Mesajlaşma güvenliğini yüksek seviyede tutan Google Allo, gizli mod özelliği ile maksimum güvenlik sağlıyor. Gizli modu açtığınızda tüm mesajlarınız şifrelenerek gönderiliyor ve bir süre sonra kendi kendine siliniyor.

Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri Google Allo ekran görüntüleri
Artıları

- Tamamen ücretsiz,

- Doodle desteği,

- Gizli mod özelliği,

- Akıllı yanıt özelliği.

Eksileri

- Google Asistan'ın Türkçe desteği olmaması.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder