Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser

v6.2.01.12

Samsung telefonların resmi varsayılan tarayıcısı Samsung Internet Browser ile internette kolayca gezin.

 

Kullanıcı dostu tasarımıyla güvenliği ön planda tutan uygulamanın en cazip yanı kontrol düğmelerinin ekranın alt kısmına yerleştirilmiş olması. Sekme, ayarlar ve ileri geri düğmelerinin olduğu bu kontrol tuşlarıyla webde gezinirken daha rahat ediyorsunuz. Açık kaynaklı Chromium alt yapısı üzerine geliştirilen Samsung Internet Browser, alt yapısının vermiş olduğu hız desteğini internete de yansıtıyor. Bunun yanında uygulamanın dahili reklam engelleme özelliği de sayfaların hızlı yüklenmesini sağlıyor.

 

Samsung Internet Browser'in gizliliği ön planda tutması olumlu bir özellik. Verilerinizin korunması için şifreleme yapısı kullanan uygulamada isterseniz gizli sekmeye geçerek tamamen kayıt dışı olabiliyorsunuz. Güvenlik ve hız yapısını ön plana çıkaran uygulamalar genelde pil performansını çabuk tüketir ama Samsung Internet Browser dahili güç tasarrufu özelliği ile pilinizin erken bitmesini de engelliyor.

 

Android 5.0 ve üzeri telefonlarda çalışan Samsung Internet Browser APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri

Samsung Internet Browser bilgileri

Güncel versiyonv6.2.01.12

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi12.02.2018 - 20:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme135

Dosya boyutu 63.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8239

Güvenlik seçicileri

Samsung Internet Browser Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder