Samsung Internet Browser ikon

Samsung Internet Browser APK

v16.0.6.23

Samsung telefonların resmi varsayılan tarayıcısı Samsung Internet Browser ile internette kolayca gezin.


Kullanıcı dostu tasarımıyla güvenliği ön planda tutan uygulamanın en cazip yanı kontrol düğmelerinin ekranın alt kısmına yerleştirilmiş olması. Sekme, ayarlar ve ileri geri düğmelerinin olduğu bu kontrol tuşlarıyla webde gezinirken daha rahat ediyorsunuz. Açık kaynaklı Chromium alt yapısı üzerine geliştirilen Samsung Internet Browser, alt yapısının vermiş olduğu hız desteğini internete de yansıtıyor. Bunun yanında uygulamanın dahili reklam engelleme özelliği de sayfaların hızlı yüklenmesini sağlıyor.


Samsung Internet Browser'in gizliliği ön planda tutması olumlu bir özellik. Verilerinizin korunması için şifreleme yapısı kullanan uygulamada isterseniz gizli sekmeye geçerek tamamen kayıt dışı olabiliyorsunuz. Güvenlik ve hız yapısını ön plana çıkaran uygulamalar genelde pil performansını çabuk tüketir ama Samsung Internet Browser dahili güç tasarrufu özelliği ile pilinizin erken bitmesini de engelliyor.


Android 7.0 ve üzeri telefonlarda çalışan Samsung Internet Browser APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri Samsung Internet Browser ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Samsung Internet Browser APK son sürüm güncellemesinde;

Adres yazarken klavyenin kapanması sorunu düzeltilmiş,

Tam ekran video oynatma sorunu düzeltilmiş,

Uygulama kararlılığı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder