GO Weather ikon

GO Weather APK

v6.082

GO Weather, akıllı cihazlarınızda hava durumunu doğrudan takip edebileceğiniz başarılı bir hava durumu uygulaması.

 

Anlık hava durumunu radar yardımıyla canlı olarak gösteren GO Weather, buna ek olarak saatlik, günlük, haftalık tahminler, kötü hava uyarısı ve yağış tahmini gibi işe yarar özelliklere sahip. Özellikle kötü hava uyarısı özelliği hızlı değişen havalarda dışarıya çıkmadan önce sizi bilgilendirerek hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Hava durumu uygulamalarının hemen hepsi bu saydığımız özelliklere sahip, ancak bu uygulamaları birbirinden ayıran yanları ise hava durumu bilgilerini nereden aldıkları. Kimi uygulamalar devletlerin resmi bilgilerini kullanırken, kimi uygulamalar da radarla doğrudan uydu aracılığıyla verileri alıyorlar. GO Weather da sunduğu hava durumu tahminlerini radarla alan uygulamalar arasında yer alıyor ve bu sayede sunduğu verilerin doğruluğu daha fazla oluyor.

 

GO Weather'in sevdiğimiz bir özelliği hava durumu tahminine uygun canlı duvar kağıtları içermesi. Ayarlardan bu özelliği aktif ettiğinizde kilit ekranınız hava durumuna uygun iklime sahip duvar kağıdıyla güncelleniyor ve kilit ekranınız daha hareketli oluyor. GO Weather'i kullanmak ücretsiz, ancak bazı özellikleri uygulama içi satın alma yöntemiyle kullanabiliyorsunuz.

GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder