Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Hava Durumu Uygulamaları » GO Weather

GO Weather

v6.082
reklamlar
GO Weather
GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather ekran görüntüleri GO Weather tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

GO Weather Açıklama

GO Weather, akıllı cihazlarınızda hava durumunu doğrudan takip edebileceğiniz başarılı bir hava durumu uygulaması.

 

Anlık hava durumunu radar yardımıyla canlı olarak gösteren GO Weather, buna ek olarak saatlik, günlük, haftalık tahminler, kötü hava uyarısı ve yağış tahmini gibi işe yarar özelliklere sahip. Özellikle kötü hava uyarısı özelliği hızlı değişen havalarda dışarıya çıkmadan önce sizi bilgilendirerek hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Hava durumu uygulamalarının hemen hepsi bu saydığımız özelliklere sahip, ancak bu uygulamaları birbirinden ayıran yanları ise hava durumu bilgilerini nereden aldıkları. Kimi uygulamalar devletlerin resmi bilgilerini kullanırken, kimi uygulamalar da radarla doğrudan uydu aracılığıyla verileri alıyorlar. GO Weather da sunduğu hava durumu tahminlerini radarla alan uygulamalar arasında yer alıyor ve bu sayede sunduğu verilerin doğruluğu daha fazla oluyor.

 

GO Weather'in sevdiğimiz bir özelliği hava durumu tahminine uygun canlı duvar kağıtları içermesi. Ayarlardan bu özelliği aktif ettiğinizde kilit ekranınız hava durumuna uygun iklime sahip duvar kağıdıyla güncelleniyor ve kilit ekranınız daha hareketli oluyor. GO Weather'i kullanmak ücretsiz, ancak bazı özellikleri uygulama içi satın alma yöntemiyle kullanabiliyorsunuz.

reklamlar

GO Weather Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: