Yandex.Hava Durumu ikon

Yandex.Hava Durumu APK

v5.7.1

Android için geliştirilen Yandex.Hava Durumu uygulamasıyla telefonunuzdan anlık hava değişimlerini takip edin.

 

Android hava durumu uygulamaları arasında Yandex.Hava Durumu öne çıkanlar arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise uygulamadan aldığı geri bildirimlere göre hava durumu raporunu anlık olarak güncellemesi. Kurulum sırasında izin verdiğiniz taktirde uygulama bulunduğunuz yerdeki hava durumuna göre anlık olarak güncelleniyor. Yandex.Hava Durumu'nu diğer uygulamalardan öne çıkaran bir diğer özelliği ise, gelişmiş arayüz tasarımı diyebiliriz. 10 günlük detaylı hava durumu raporu uygulama arayüzünde basitçe görünüyor ve buna ek olarak rüzgar şiddeti, rüzgar yönü ve gün doğumu gibi ek bilgiler gün detayı içerisinde gösteriliyor.

 

Yandex.Hava Durumu uygulamasının hem ana ekran hem de bildirim paneli için widget desteği de bulunuyor. Bu yerleşimler sayesinde hava durumunu takip etmek için uygulamaya girmenize gerek kalmıyor.

Yandex.Hava Durumu ekran görüntüleri Yandex.Hava Durumu ekran görüntüleri Yandex.Hava Durumu ekran görüntüleri Yandex.Hava Durumu ekran görüntüleri Yandex.Hava Durumu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yandex.Hava Durumu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Yandex.Hava Durumu v5.7.1 için
Ben denedim çok güzell