Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Hava Durumu Uygulamaları » Yahoo Hava Durumu

Yahoo Hava Durumu

v1.7.8
reklamlar
Yahoo Hava Durumu
Yahoo Hava Durumu ekran görüntüleri Yahoo Hava Durumu ekran görüntüleri Yahoo Hava Durumu ekran görüntüleri Yahoo Hava Durumu ekran görüntüleri Yahoo Hava Durumu ekran görüntüleri Yahoo Hava Durumu tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Yahoo Hava Durumu Açıklama

Konum bazlı hava durumu tahmini yapabilen Yahoo Hava Durumu ile nereye giderseniz gidin güncel hava durumunu öğrenebilirsiniz.

 

Oldukça anlaşılır ve kolay bir arayüze sahip olan Yahoo'nun hava durumu uygulamasını hem konum bazlı hem de şehir seçimi yaparak kullanabiliyorsunuz. Üstelik uygulamanın en çekici özelliklerinden birisi de, bulunduğunuz konuma benzer bir fotoğrafla hava durumunu size göstermesi. Örneğin İstanbul İstiklal Caddesi'ndeyken hava durumuna bakarsanız, bulunduğunuz havaya benzer bir fotoğraf görürseniz hiç şaşırmayın. Yahoo hava durumunun bir diğer ilgi çekici özelliğiyse ani ve sert hava değişimlerine karşı uyarı bildirimleri göndermesi. Böylece olur olmadık zamanlarda hazırlıklı bir şekilde kötü hava şartlarına önlem alabilirsiniz.

 

Yahoo Hava Durumu saatlik ve 10 günlük dilimler halinde güncel hava durumu tahminlerini, rüzgar haritalarını, gün doğumu ve gün batımı saatlerini, yağış ihtimalini ve UV endeksi gibi birçok detayı gösterebiliyor. Varsayılan olarak uygulama arayüzünden görülebilen detaylı hava durumunu isterseniz uygulamanın Widget'larıyla ana ekrana ekleyebiliyorsunuz. 

reklamlar

Yahoo Hava Durumu Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: