Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Hava Durumu Uygulamaları » Hava ve Radar: Meteoroloji

Hava ve Radar: Meteoroloji

v4.10.1
reklamlar
Hava ve Radar: Meteoroloji
Hava ve Radar: Meteoroloji ekran görüntüleri Hava ve Radar: Meteoroloji ekran görüntüleri Hava ve Radar: Meteoroloji ekran görüntüleri Hava ve Radar: Meteoroloji ekran görüntüleri Hava ve Radar: Meteoroloji ekran görüntüleri Hava ve Radar: Meteoroloji tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Hava ve Radar: Meteoroloji Açıklama

Hava ve Radar: Meteoroloji uygulamasıyla anlık olarak hava durumunu görebilir ve bölgenizde yaşanan hava değişikliklerini radar üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Hava ve Radar uygulamasını diğer hava durumu uygulamalarından farklı yapan sezgisel olarak çalışan interaktif radar özelliği. Bu özellikle bölgesel bazda hava değişikliklerini takip etmeniz mümkün. Örneğin yakınlarda bir bulut topluluğu gördüğünüzde uygulamanın radarını açarsanız bulutun yağmur, kar veya fırtına taşıyıp taşımadığını görebilirsiniz. Uygulamanın diğer özellikleri şunlar:

 

- Otomatik konum belirleme,

- 8 ve 14 günlük hava tahmini,

- Saatlik gün içi hava tahmini,

- Yağmur olasılığı hesaplama,

- Kar sporları için farklı göstergeler,

 

 

Bunlara ek olarak uygulamanın sunduğu hava durumu widgeti sayesinde ana ekrandan hava durumu takibini anlık olarak yapabilirsiniz.

reklamlar

Hava ve Radar: Meteoroloji Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: