S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ikon

S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher APK

v3.8

Kişiselleştirme uygulaması S S9 Launcher ile Android telefonunuzun arayüzünü Samsung S9 arayüzüne dönüştürebilirsiniz.

 

Performans odaklı çalışan S S9 Launcher APK dosyasını kurduğunuzda telefonunuzun tüm ekranı S9 animasyon efekti, simgeleri ve tema renkleri ile değişiyor. Ancak seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil, uygulama içerisindeki ek paketleri kullanarak S9 görünümü de kişiselleştirebilirsiniz. S S9 Launcher aynı zamanda bir başlatıcı uygulaması olduğu için işinizi kolaylaştıracak uygulama çekmecelerini ve widget'ları da kullanabiliyorsunuz.

 

S S9 Launcher'ın kişiselleştirme seçenekleri dışında bazı güvenlik özellikleri de var. Bunların arasında en önemlisi uygulama kilitleme özelliği. Bu sayede ek bir uygulamaya gerek kalmadan istediğiniz uygulamayı kilitleyerek yabancı kişilerin kullanmasını engelliyorsunuz. Gelişmiş kişiselleştirme ve güvenlik seçenekleri ile öne çıkan uygulama başarılı performans optimizasyonu sayesinde takılmadan akıcı bir şekilde çalışıyor. S S9 Launcher APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ekran görüntüleri S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ekran görüntüleri S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ekran görüntüleri S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ekran görüntüleri S S9 Launcher - Galaxy S8/S9 Launcher ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder