Dinosaurs Are People Too ikon

Dinosaurs Are People Too APK

v1

Dinosaurs Are People Too Açıklama

Dinosaurs Are People Too Android ekosistemindeki en ilginç çiftlik oyunu deneyimini sunmayı başaran sürükleyici bir oyun.

 

Çiftlik ve çiftçilik görevleri ile ilerleyen Dinosaurs Are People Too dinozorların ön planda olduğu bir oyun. Uzayın boşluklarında henüz keşfedilmeyen dinozorların dünyasını önce keşfediyor ve onlarla birlikte büyük bir çiftlik macerasına atılıyorsunuz. Küçük ama herkese yetecek kadar zengin bir dünyaya sahip olan dinozorlar oyundaki en büyük yardımcınız. Hem tarla hem de madencilik gibi farklı görevleri yerine getirmek için sizi bekleyen dinozorlar, aynı zamanda üstün güçleri sayesinde çiftlik saldırılarını da engelleyebiliyor. Dinosaurs Are People Too APK dosyasını ücretsiz indirerek dinozorların eğlenceli çiftlik macerasına ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1

GeliştiriciPomelo Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.08.2018 - 12:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme32

Dosya boyutu 63.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8951

GÜVENLİKİndireceğiniz Dinosaurs Are People Too APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pomelogames.DinoPeople

APK imzası: 3419dead6fde1a5aac4af446b6f3d366e48f7333

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder