Dinosaurs Are People Too ikon

Dinosaurs Are People Too APK

v1

Dinosaurs Are People Too Android ekosistemindeki en ilginç çiftlik oyunu deneyimini sunmayı başaran sürükleyici bir oyun.

 

Çiftlik ve çiftçilik görevleri ile ilerleyen Dinosaurs Are People Too dinozorların ön planda olduğu bir oyun. Uzayın boşluklarında henüz keşfedilmeyen dinozorların dünyasını önce keşfediyor ve onlarla birlikte büyük bir çiftlik macerasına atılıyorsunuz. Küçük ama herkese yetecek kadar zengin bir dünyaya sahip olan dinozorlar oyundaki en büyük yardımcınız. Hem tarla hem de madencilik gibi farklı görevleri yerine getirmek için sizi bekleyen dinozorlar, aynı zamanda üstün güçleri sayesinde çiftlik saldırılarını da engelleyebiliyor. Dinosaurs Are People Too APK dosyasını ücretsiz indirerek dinozorların eğlenceli çiftlik macerasına ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri Dinosaurs Are People Too ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder