Builder Game (İnşaat Oyunu) ikon

Builder Game (İnşaat Oyunu) APK

v1.16

 

İnşaat işlerinde yetenekli misiniz? Builder Game (İnşaat Oyunu) ile onlarca işçi ve inşaat görevi sizi bekliyor.

 

Builder Game (İnşaat Oyunu) işçi yeteneklerinizi kullanarak farklı inşaat görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir oyun. Ağaç kesme, bina inşaatı yapma, bina yıkma ve yük yükleme gibi çok farklı görevlerin yer aldığı oyunda amacınız görevleri en iyi şekilde tamamlamak. Her görev için farklı alet ve edevat gerekli, başlangıçta düşük seviye aletleriniz size ücretsiz olarak veriliyor, ilerleyen bölümlerde görevler daha zorlu olduğu için aletlerinizi yenilemeniz ve yükseltmeniz şart. Aksi halde işiniz oldukça zorlaşıyor.

 

Builder Game (İnşaat Oyunu)'nu bir işçiyi kontrol ederek oynuyorsunuz. Farklı görev yapısı sayesinde oldukça geniş bir oyun içeriği bulunuyor, ayrıca her meslek türünün kendi içerisinde onlarca farklı mini oyunu da olması sayesinde oyunu hiç sıkılmadan oynamanız mümkün. Eğlenceli grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde Builder Game inşaat simülasyonu oyunlarını sevenler için oynaması olduka zevkli bir oyun olmuş. Builder Game (İnşaat Oyunu) APK dosyasını indirerek işçi yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

Builder Game (İnşaat Oyunu) ekran görüntüleri Builder Game (İnşaat Oyunu) ekran görüntüleri Builder Game (İnşaat Oyunu) ekran görüntüleri Builder Game (İnşaat Oyunu) ekran görüntüleri Builder Game (İnşaat Oyunu) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder