Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ikon

Assassin's Creed Pirates v1.0.0 APK

Assassin's Creed oyunun mobil versiyonudur. Oyunun APK dosyasını sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Data dosyalarını bu adreslerden indirin:   

Oyunun toplam boyutu 660 MB'dir. Assassin's Creed Pirates  oyununun APK dosyasını sitemiz üzerinden indirin, data dosyalarını indirdikten sonra, APK dosyasını telefonunuza, data dosyalarını Telefonunuz/Android/OBB dizinine atın ve apk dosyası ile kurulumu başlatın. İyi eğlenceler!


GÜNCELLEME


Oyunun yükleme dosyalarında sorun olduğu için dosyalar ve indirme adresleri siteden kaldırılmıştır. Oyunun Google Play sayfasına giderek satın alıp oyunu indirmeniz gerekiyor.

Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ekran görüntüleri Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ekran görüntüleri Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ekran görüntüleri Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ekran görüntüleri Assassin's Creed Pirates v1.0.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Assassin's Creed Pirates v1.0.0 için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce
Admin iyisin
Ziyaretçi5 yıl önce
Link warmi?
toygar20027 yıl önce
manson king, 1.0.3'ü telefonuma yükledim download pending çıktı ondan sonra yüne 0mb/0mb yazısı çıktı.
Onur7 yıl önce
toygar2002, manson king, "Dosyanın yeni sürümleri bölümünde" oyunun yeni versiyonu siteye eklenmiş, yeni versiyonunu indirip yüklemeyi deneyin lütfen. Bu sayfadan oyunun indirme bağlantılarını ve dosyasını kaldırdım şuan.
toygar20027 yıl önce
Apk'yı telefona indirdim açtım 0mb/0mb yazısı çıkıyor ne yapmam lazım telefon s3 mini