BADLAND 2 ikon

BADLAND 2 APK

v1.0.0.1060

BADLAND 2 Açıklama

Hayatta kalma tarzında bir oyun olan BADLAND 2 oyununda mikrop benzeri bir canlıyla tuzaklardan kurtulmak için mücadele ediyorsunuz.


Onlarca bölüme sahip oyun her bölümde farklı bir macera temasıyla karşınıza çıkıyor ve her bölümün kendine ait bir hayatta kalma bulmacası (sır) farklı farklı. Bu sırları, yani bulmacaları çözerek bölümleri başarıyla tamamladığınızda bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Tabii bunu yaparken oyundaki tuzaklara dikkat etmeniz şart, aksi halde bölümü bitirdiğinizi zannedip tekrar başa dönebiliyorsunuz. Karşınıza çıkacak tuzaklar ise çok çeşitli; ateş topları, sıvılar, magma akıntıları, testereler ve makine yongaları... Hepsinden kurtulmak için sezgisel çift dokunuşla yönlendirilebilen mikrobunuzun özel yeteneklerini kullanacaksınız.


Yüksek kalite grafiklere sahip olan macera oyunu Google Play Oyunlar servisiyle entegre çalışarak küresel bir sıralama yapıyor. Bu sayede oyuncular arasında kaç puan aldığınızı, liderlik yarışında kaçıncı sırada olduğunuzu kolayca takip etmeniz mümkün.

BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0.1060

GeliştiriciCheetah Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi08.09.2017 - 11:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme521

Dosya boyutu 97.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7770

GÜVENLİKİndireceğiniz BADLAND 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frogmind.badland2.cmcm

APK imzası: fee833ac0ad971df7926a418b1ec34cad49ef914

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder