BADLAND 2 ikon

BADLAND 2 APK

v1.0.0.1060

Hayatta kalma tarzında bir oyun olan BADLAND 2'de mikrop benzeri bir canlıyla tuzaklardan kurtulmak için mücadele ediyorsunuz.

 

Onlarca bölüme sahip oyun her bölümde farklı bir macera temasıyla karşınıza çıkıyor ve her bölümün kendine ait bir hayatta kalma bulmacası (sır) farklı farklı. Bu sırları, yani bulmacaları çözerek bölümleri başarıyla tamamladığınızda bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Tabii bunu yaparken oyundaki tuzaklara dikkat etmeniz şart, aksi halde bölümü bitirdiğinizi zannedip tekrar başa dönebiliyorsunuz. Karşınıza çıkacak tuzaklar ise çok çeşitli; ateş topları, sıvılar, magma akıntıları, testereler ve makine yongaları... Hepsinden kurtulmak için sezgisel çift dokunuşla yönlendirilebilen mikrobunuzun özel yeteneklerini kullanacaksınız.

 

Yüksek kalite grafiklere sahip olan macera oyunu Google Play Oyunlar servisiyle entegre çalışarak küresel bir sıralama yapıyor. Bu sayede oyuncular arasında kaç puan aldığınızı, liderlik yarışında kaçıncı sırada olduğunuzu kolayca takip etmeniz mümkün. 

BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri BADLAND 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder