Buz Devri Maceraları

Buz Devri Maceraları

v2.0.5e

Buz Devri animasyon filminden esinlenerek geliştirilen Buz Devri Maceraları'nda eğlence ve macera dolu görevler sizleri bekliyor.

 

Oyun içerisinde Buz Devri'nde yer alan Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalan tüm üyeleri var. Her biri farklı bir macera ve eğlence peşindeler ama yaşadıkları kıtada bir felaket sonucu denize doğru kayıyorlar. Onları kurtaracak olan tek kişi ise sizsiniz. Yöneteceğiniz karakterle birlikte zor duruma düşen arkadaşlarınızı kurtarmak için bazen koşu oyunu bazense eşleştirme tarzında mini oyunları oynamanız gerekiyor. Her görev sonrasında karakterleriniz kurtulmaya bir adım daha yaklaşırken siz de buz adasını geliştirmekle ilgileniyorsunuz.

 

Buz Devri Maceraları hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz tarzda geliştirilmiş. Arkadaşlarınızla oynamak istediğinizde birlikte oyuna giriyor ve görev dağılımı yapıyorak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

 

Buz Devri Maceraları'nın en çarpıcı yanı başarılı oyun kurgusunun üç boyutlu grafiklerle desteklenmesi. Tıpkı filmde olduğu gibi yüksek kalitede modellenen Buz adası her detayıyla karşınıza geliyor. Gameloft tarafından ücretsiz olarak sunulan Buz Devri Maceraları APK dosyasını indirerek buz devrinin eğlenceli macerasına siz de katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri
Artıları

Mükemmel grafik yapısı,

Kolay kontroller,

Eğlenceli oyun içeriği,

Başarılı oyun kurgusu,

Geniş karakter çevresi.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla.

Buz Devri Maceraları bilgileri

Güncel versiyonv2.0.5e

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 13:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme417

Dosya boyutu 61.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8368

Güvenlik seçicileri

Buz Devri Maceraları Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder