Buz Devri Maceraları ikon

Buz Devri Maceraları APK

v2.0.7a

Buz Devri animasyon filminden esinlenerek geliştirilen Buz Devri Maceraları'nda eğlence ve macera dolu görevler sizleri bekliyor.

 

Oyun içerisinde Buz Devri'nde yer alan Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalan tüm üyeleri var. Her biri farklı bir macera ve eğlence peşindeler ama yaşadıkları kıtada bir felaket sonucu denize doğru kayıyorlar. Onları kurtaracak olan tek kişi ise sizsiniz. Yöneteceğiniz karakterle birlikte zor duruma düşen arkadaşlarınızı kurtarmak için bazen koşu oyunu bazense eşleştirme tarzında mini oyunları oynamanız gerekiyor. Her görev sonrasında karakterleriniz kurtulmaya bir adım daha yaklaşırken siz de buz adasını geliştirmekle ilgileniyorsunuz.

 

Buz Devri Maceraları hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz tarzda geliştirilmiş. Arkadaşlarınızla oynamak istediğinizde birlikte oyuna giriyor ve görev dağılımı yapıyorak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

 

Buz Devri Maceraları'nın en çarpıcı yanı başarılı oyun kurgusunun üç boyutlu grafiklerle desteklenmesi. Tıpkı filmde olduğu gibi yüksek kalitede modellenen Buz adası her detayıyla karşınıza geliyor. Gameloft tarafından ücretsiz olarak sunulan Buz Devri Maceraları APK dosyasını indirerek buz devrinin eğlenceli macerasına siz de katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri Buz Devri Maceraları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Mükemmel grafik yapısı,

Kolay kontroller,

Eğlenceli oyun içeriği,

Başarılı oyun kurgusu,

Geniş karakter çevresi.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla.

Yorumlar

Buz Devri Maceraları için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Buz Devri Maceraları v2.0.5e için
Pop uları açtığım halde yüjlenmiyor ne yapmayılım şimdi !!!
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Buz Devri Maceraları v2.0.5e için
Merhaba, Firefox ile indirmeyi deneyebilirsiniz.