Minion Rush: Çılgın Hırsız ikon

Minion Rush: Çılgın Hırsız APK

v7.4.0k

Gameloft'un en eğlenceli koşu oyunu Minion Rush: Çılgın Hırsız ile sevimli minyonların eğlencesine katılın.


Patron Gru'nun sevimli minyonları, patronlarını etkilemek için koşuyor, zıplıyor ve görevleri yerine getirmeye çalışıyor. Başlangıçta muz toplamak için koşacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde çok daha farklı görevler sizi bekliyor. Dave, Carl ve Jerry dahil Çılgın Hırsız 3 filminin baş karakterlerinin hepsi oyunda yer alıyor ve hepsini de ilerleyen bölümlerde toplama şansınız var. Ancak bunu yapabilmek için size verilen görevleri eksiksiz tamamlamanız gerekiyor.


Oyunda yerine getirmeniz gereken temel görev koşu turnuvalarına katılmak. Kötülere Karşı Lig ve çevrimiçi gerçek oyunculara karşı koşacağınız onlarca turnuva dünyanın birçok yerine göre tasarlanmış parkurlarda gerçekleşiyor. Her parkurun zorluğu farklı, bu yüzden bir yüzme ustası olabilir veya Gru'nun roketi ile minyonlarınızı güçlendirebilirsiniz.


Çılgın Hırsız'ın en eğlenceli yanı, sevimli minyonların kafadan çatlak olması diyebiliriz. Bir hayli yaramaz olan minyonlar birbiriyle sataşırken ortaya oldukça eğlenceli bir hikaye çıkıyor. Android ekosisteminin en önemli oyun geliştiricileri birisi olan Gameloft Minion Rush: Çılgın Hırsız oyununda da tecrübesini çok iyi göstermiş.


Oyun tamamen ücretsiz ancak bölümler arasında reklamlarla karşılaşıyorsunuz. Minion Rush: Çılgın Hırsız APK dosyasını indirerek minyonların eğlenceli hikayesine hemen ortak olun. İyi eğlenceler.

Minion Rush: Çılgın Hırsız ekran görüntüleri Minion Rush: Çılgın Hırsız ekran görüntüleri Minion Rush: Çılgın Hırsız ekran görüntüleri Minion Rush: Çılgın Hırsız ekran görüntüleri Minion Rush: Çılgın Hırsız ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Minion Rush: Çılgın Hırsız APK son sürüm ile Festival isimli özel yeni içerikler eklenmiş. Eğlenceli görevler ve yeni kostümler içeren yeni içeriklere ulaşmak için oyunu son sürüme hemen güncelleyin.

Yorumlar

Minion Rush: Çılgın Hırsız için toplam 47 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Minion Rush: Çılgın Hırsız v6.8.0d için
ben indirdim çok güzel bir oyun gerçekten
Ziyaretçi3 yıl önce Minion Rush: Çılgın Hırsız v5.2.1e için
Ben daha indirmenin ama çok güzel oyun
Ziyaretçi4 yıl önce Çılgın Hırsız v4.1.0h için
Teşekkürler.
Ziyaretçi4 yıl önce Çılgın Hırsız v3.5.0k için
çok güzel
Ziyaretçi5 yıl önce Çılgın Hırsız v3.5.0k için
Eeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Önce ben yorum atttııııııımmmmmm!!!!!!!