Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ikon

Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 APK

Kingdom Rush Frontiers oyununun yeni versiyonudur. Önceki versiyonlarda hata alan arkadaşlar bu versiyonu deneyebilirler. Oyun yalnızca android 4.0 ve üst versiyonlarda çalışır. İyi eğlenceler!

Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ekran görüntüleri Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ekran görüntüleri Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ekran görüntüleri Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ekran görüntüleri Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Kingdom Rush Frontiers v1.2.0 için
Ben youtuberim bu oyunu youtubede paylasagam
Ziyaretçi5 yıl önce
direk tablete indirince oolmuyo
Ziyaretçi6 yıl önce
Ben bu oyunu ve 1.versiyonunu da bitirdim
talhacemil7 yıl önce
Onur sadece google play store çıkıyor telefona indir diye bisey yok
Onur7 yıl önce
Arşimet, oyun 2 part halinde zippy sitesine yüklenmiş. İlk partını bilgisayara/telefona indir butonundan, 2. partı da açıklama kısmındaki bağlantıdan indirin. Oyunun APK ve OBB dosyası indirdiğiniz rar dosyası içinde zaten, APK dosyası ayrı bir yerden inmiyor yani. APK dosyasını cihazınıza, OBB dosyasını ise cihazınız/Android/OBB dizinine atın ve kurulumu başlatın. OBB dosyasını atmadan kurulumu başlatmayın. İyi eğlenceler.