Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve

v1.0.4.3
reklamlar
Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve
Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve Açıklama

Hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve, diğer oyunlar arasında öne çıkan özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Issız bir adada yaşayan son insan olarak oynamaya başladığınız oyun, diğer hayatta kalma oyunları gibi keşif ve inşa süreçlerini içeriyor. Adayı keşfederek kendinize barınak yapacak malzemeleri topladıktan sonra, düzenli bir yiyecek ve su kaynaklarını tespit etmeye çalışıyorsunuz. Tabii ki bunları yaparken zorlu koşullarla mücalde ediyorsunuz; yabani hayvanlar, diğer oyuncuların kurduğu tuzaklar gibi birçok tehlikeye karşı hayatta kalmak zorundasınız. Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve'ü diğer oyunlardan öne çıkaran ise yabani hayvanların oyun içerisinde ön planda olması. Oyunun adındaki Jurassic'ten anlayacağımız gibi, ejderha ve dinozorlar sizinle birlikte bu hikayenin baş rolünde. Onlara karşı hem hayatta kalma mücadelesi vermek hem de onları evcilleştirmek gibi macera dolu bölümler oldukça ilgi çekiyor.

 

Oyunda 3D grafik yöntemi kullanıldığı için çevre modellemesi başarılı bir şekilde detaylandırılmış. Issız adanın tehlikelerine karşı kullanacağınız silahlardan, hayatta kalmak için kullanacağınız araç gereçlere kadar hemen her şey gerçekçi bir modellemeye sahip. Tamamen ücretsiz oluşu ve başarılı oyun kurgusuyla hayatta kalma tarzı oyunları içerisinde Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve mutlaka denenmesi gereken bir yapım. İyi oyunlar.

reklamlar

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: