Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ikon

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve APK

v1.0.4.3

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve Açıklama

Hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve, diğer oyunlar arasında öne çıkan özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Issız bir adada yaşayan son insan olarak oynamaya başladığınız oyun, diğer hayatta kalma oyunları gibi keşif ve inşa süreçlerini içeriyor. Adayı keşfederek kendinize barınak yapacak malzemeleri topladıktan sonra, düzenli bir yiyecek ve su kaynaklarını tespit etmeye çalışıyorsunuz. Tabii ki bunları yaparken zorlu koşullarla mücalde ediyorsunuz; yabani hayvanlar, diğer oyuncuların kurduğu tuzaklar gibi birçok tehlikeye karşı hayatta kalmak zorundasınız. Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve'ü diğer oyunlardan öne çıkaran ise yabani hayvanların oyun içerisinde ön planda olması. Oyunun adındaki Jurassic'ten anlayacağımız gibi, ejderha ve dinozorlar sizinle birlikte bu hikayenin baş rolünde. Onlara karşı hem hayatta kalma mücadelesi vermek hem de onları evcilleştirmek gibi macera dolu bölümler oldukça ilgi çekiyor.

 

Oyunda 3D grafik yöntemi kullanıldığı için çevre modellemesi başarılı bir şekilde detaylandırılmış. Issız adanın tehlikelerine karşı kullanacağınız silahlardan, hayatta kalmak için kullanacağınız araç gereçlere kadar hemen her şey gerçekçi bir modellemeye sahip. Tamamen ücretsiz oluşu ve başarılı oyun kurgusuyla hayatta kalma tarzı oyunları içerisinde Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve mutlaka denenmesi gereken bir yapım. İyi oyunlar.

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4.3

GeliştiriciGameFirst Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi07.11.2017 - 20:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1686

Dosya boyutu 93.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7923

GÜVENLİKİndireceğiniz Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamefirst.Jurassic.Survival.Island.ARK2.Evolve

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve v1.0.4.3 için
İnternetlimi